Beykoz’da ikinci boğulma vakası!

  • Güncelleme: 25.07.2017 10:34
  • Okunma: 12968 kez
  • Yorum: 3
Önceki hafta Riva’da meydana gelen boğulma vakasının ardından bu kez Poyrazköy’de bir boğulma vakası daha yaşandı.
Beykoz’da ikinci boğulma vakası!

Geçtiğimiz günlerde ailesiyle balık tutmak için geldiği Riva sahilinde balık tutarken ayağı kayıp düşen vatandaşın ardından, bu kez Poyrazköy’de bir çocuk boğularak hayatını kaybetti.

Sahil Güvenlik ve Kıyı Emniyeti Arama Kurtarma ekiplerinin 5 saat süren çalışması sonucu 13 yaşındaki Arifcan Öncel isimli çocuğun cansız bedenine ulaşıldı.

Akşam 17.30 sularında Poyrazköy’ün mavi sularında kaybolan Öncel’in cansız bedeni Beykoz Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Haber Merkezi

Yorumlar (3 Yorum)

Zehraoncel (4 yıl önce)

Allah rahmet eylesin mekanin cennet olsun

Berk kaan (4 yıl önce)

Bu plaj halka açık olmasına rağmen ücretli işletiliyor fakat içeride can kurtaran diye dolaşan çoluk çocuk, kendilerine bir faydaları yok bu nasıl iştir arkadaş her yer olmuş rant

Süleyman şahin (4 yıl önce)

Ne olacaktı ne bekliyordunuz ki öncelikle allah rahmet eylesin meleğe poyraz köyde cankurtaran adı altında 14 15 yaşların da çocukları dikmişler onlarda aylak aylak gezmekten başka ne yapıyor hiçbirşey ne denetleme yapılıyor ne de başka birşey bröve li cankurtaran sayısı sorsan gitsen 5 6kisi ancak ciddi bu durum olduğunda oraya gelirler haricinde kimse yok denetlenmeli bitti o kadar

Yorum Yaz