Yaşam

Beykoz'da iki çocuk yetim kaldı

Beykoz'da iki çocuk yetim kaldı
16.03.2016 19:59
| | |
24241

Foto galeri Video galeri

Beykoz Riva yolunda meydana gelen kazada hayatını kaybeden 33 yaşındaki Mustafa Toprak, Değirmendere'de toprağa verildi...

Beykoz Riva yolunda meydana gelen kazada hayatını kaybeden 33 yaşındaki Mustafa Toprak, Değirmendere'de toprağa verildi.

Riva Elmalı yolu üzerinde dün akşam saatlerinde meydana gelen kazada hayatını kaybeden 2 kişiden birisi olan Mustafa Toprak, bugün Değirmendere Cami'nde kılınan cenaze namazının ardından köy mezarlığına defnedildi.

Aslen Kastamonulu olan 33 yaşındaki Mustafa Toprak, evli ve 2 çocuk sahibiydi. Aynı zamanda Paşamandıra Mahalle Muhtarı Adem Demirel'in yeğeni olan Toprak, Türkiye Futbol Federasyonu'nda işçi olarak çalışıyordu. Mustafa Toprak bugün, gözyaşları içinde toprağa verildi.

Mustafa Toprak'ın cenaze törenine Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu da katıldı. Aileye başsağlığı dileyen Kaşıtoğlu, avluyu dolduran yüzlerce kişiyle birlikte merhumun tabutuna mezarlığa kadar omuz verdi. Paşamandıra Muhtarı Adem Demirel'i ise Beykoz'un muhtarları yalnız bırakmadı ve törene katılarak destek verdi. Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Hüsnü Kolcu'nun yanı sıra Rüzgarlıbahçe Muhtarı Sedat Altun, Çiğdem Muhtarı Murat Erdal, Mahmutşevketpaşa Muhtarı Kemal Özman, Elmalı Muhtarı Basri Canoğlu da cenaze törenini takip etti. Beykoz Belediye Meclisi'nin CHP'li Üyeleri Süleyman Kılıç ve Cavit Gül de törene katılarak, cemaatle birlikte ikindi namazını ve cenaze namazını eda etti.

Cenaze törenine ayrıca Kas-Der Başkanı Süleyman Çalık da katıldı ve hemşerilerine, acı kayıpları dolayısıyla başsağlığı diledi. Merhum Mustafa Toprak, nazma sonrası sevenlerinin gözyaşları arasında ebedi istirahatgahına teslim edildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Cenaze, Mustafa Toprak, kaza, Riva, Değirmendere

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"