Beykoz’da ihtiyaç sahibi 10 bin aileye gıda yardımı

  • Güncelleme: 28.04.2020 17:45
  • Okunma: 9265 kez
  • Yorum: 6
Beykoz Belediyesi, Ramazan ayında ihtiyaç sahipleri için 10 bin gıda kolisi dağıtıyor, evlere sıcak yemek hizmet hizmetiyle kimsesizlerin yüzünü güldürüyor.
Beykoz’da ihtiyaç sahibi 10 bin aileye gıda yardımı

Beykoz Belediyesi, Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelerle paylaşmak ve sosyal dayanışma çalışmaları kapsamında hazırladığı kolilerde temel gıda maddeleriyle koronavirüs mücadele sürecine destek için temizlik malzemeleri bulunuyor. 

Ramazan yardımları ve evde sıcak yemek hizmetinden kuruma ait 444 66 61 numaralı Çözüm Merkezi’ne başvuruda bulunan bildirilen engelli, yaşlı, hasta, kimsesiz ilçe sakinleri ve maddi imkânı yetersiz aileler yararlanabiliyor.
 
Beykoz Belediyesi önceden kayıtlı olan ailelerin yanı sıra koronavirüs nedeniyle zor durumda kalan ailelerinin Ramazan Ayı’nı huzurla idrak etmesi için bu kapsamdaki başvuruları da değerlendirmeye alıyor.   

Erzak yardımıyla ilçede Ramazan sevinci yaşatan Beykoz Belediyesi ihtiyaç sahipleri için 450 kişilik sıcak yemek hizmeti veriyor.  

Ramazan Ayı’nın dayanışma iklimini pekiştiren yardımlar ve sıcak yemekler görevliler tarafından hijyen kurallarına uygun olarak hazırlanarak evlere tek tek teslim ediliyor.

Haber Merkezi

Yorumlar (6 Yorum)

Sevda (2 gün önce)

Sevda S a ben beykoz yuşa tepesinde oturuyorum 2 yaşında oğlum 6 yaşında kızım var eşim ve ben tek gözlü bir evde yaşıyoruz allah rızası için bizede bir el uzatırsanız siz değerli insanlara duacı oluruz eşimin tek maaşı yetmiyor yeri geliyor oğluma bez alamıyoruz ???? şu mübarek ayda bizden yardımınızı eksik etmeyin şimdiden çok tşk ederim ????

Gökmen (1 ay önce)

İsmim Gökmen adik kiradayim işim yok elektrik doğalgaz faturası odeyemedim evimde yiyecek yok gerçekten çok zor durumdayım Allah razı için bana yardım edin lütfen 05523965574

Ceyda (1 yıl önce)

Çalışmıyorum yardım istiyorum

Bedehan (1 yıl önce)

Korona virus sebebiyle bir buçuk aydır çalışmıyoruz evdeyiz mağduruz Beykoz Belediyesi'nin yardımlarını bekliyorum tşkler

Cansu (1 yıl önce)

Yardım istiyorum

Fadime Altun (1 yıl önce)

Yardım istiyorum

Yorum Yaz