Güncel

Beykoz’da iftar sofrasına büyük saygısızlık

25.06.2015 23:34
| | |
29111

Video galeri

Beykoz Çamlıbahçe'de gerçekleştirilen Belediye İftarı'nın güzelliğine gölge düştü

Beykoz Belediyesi, Başkanı Yücel Çelikbilek ve kurmaylarıyla yıllardır ilçede 30 gün boyunca tüm mahallelerde İftar Sofraları kuruyor ve bu davranışıyla tüm ülkeye örnek oluyor. Bu sırada her inançtan, her görüşten ve her yaştan Beykozlu ise Belediyesi'nin hizmetinden memnuniyetle yararlanıyor. Önceki gün Çamlıbahçe'de gerçekleştirilen Beykoz Belediyesi'nin Gönül Sofrası'nda ise istenmeyen görüntülerin oluştuğu ortaya çıktı. Görgü tanıklarının verdiği ifadeye göre, iftar saatinden yaklaşık 3 saat önce Çamlıbahçe Merkez Cami önüne gelerek hazırlık yapan Belediye personelini, birkaç kendini bilmez şahıs, fiziki müdahalede bulundu.

İddiaya göre baba-oğul oldukları öğrenilen iki kişi, yanlarına birkaç kişi daha alarak İftar Sofrası'nın kurulduğu alana geldi ve "Burada Belediye'ye sofra açtırmayız!" diyerek, Belediye personeli tartakladı. Bu sırada 3-4 Belediye personeline fiziki saldırıda bulunarak darp da eden kendini bilmez kişiler, ortalığı bir anda savaş alanına çevirdi. Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin çevrede güvenlik önlemi alması sonrası rahat bir nefes alınırken, bu sırada alana gelen Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu'na fiziki saldırıda bulunmaya teşebbüs edildiği belirlendi. Hemen Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'i arayarak, durumla ilgili bilgilendirme yapan Kaşıtoğlu'na Başkan Çelikbilek'in "Durumu iyice kontrol altına alın ve birkaç kişi için mahalleliyi mağdur etmeyin. Yemeklerimiz oralara da ulaşsın" dediği öğrenildi.

‘Arbede sırasında bayılan garson kız, gelen ambulansa binmeyi reddetti!’

Önceki gün 23 Haziran akşamı, Çamlıbahçe Mahallesi'nde Beykoz Belediyesi tarafından kurulmak istenen Halil İbrahim Sofrası, kendini bilmez birkaç vatandaş tarafından provoke edilmek istendi. Saatler önce alana gelerek, oruçlu olduğu halde çalışan ve hazırlık yapan Belediye personeline saldıran kişiler, ortalığı bir anda savaş alanına çevirdi. Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu ile birlikte 3-4 kişilik Belediye Yöneticisi'nin de alana gelmesi ortamı sakinleştiremezken, provokatör kişilerin Başkan Yardımcısı Kaşıtoğlu'na da saldırmaya çalıştığı öğrenildi. Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin Çamlıbahçe Mahallesi'nde kurulacak olan İftar Sofrası civarında güvenlik önlemi almasıyla rahat bir nefes alınırken, olaylar sırada bir garsonun bayılması, kısa süreli paniğe neden oldu. Garson kız ise gelen ambulansa binmeyi reddederek, "Arkadaşlarımı yalnız bırakmak istemiyorum!" dedi ve görevini yapmaya devam etti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Yerel Haber, Çamlıbahçe, İftar, Kavga, Beykoz Belediyesi, Muharrem Kaşıtoğlu

reklam
3 Yorum
İsmet03.07.2015 13:35:13

Ahlaksiz larrr belediyeni nemasinı kestigi birileridirr

ahmet öztürk26.06.2015 09:30:45

bu nedir,bunlar kimdir yahu....bu iş başka bişi....hiç kimse böyle hayırlı bi işe ideolojisi ne olursa olsun engel olmaya kalkışmaz....bu edepsizler kimdir,belediyeden kiminle husumetleri vardır,kiminle çıkar ilişkileri vardır yada kim bunların çıkar ilişkilerine çomak sokmuştur...bu edepsizliği yapacak cesareti nerden ve kimden almışlardır? belediye ve emniyet çok acil bir açıklama yapmalıdır.

ERDEM BULUT26.06.2015 09:06:25

Ortalık kendini bilmez, densiz ve arsız dolmuş. Bir iftar sofrasına tahammül edememek için ya nasipsiz ya da zeka özürlü olmak lazım. Bu arkadaşlar pek sopa yemediğinden olsa gerek. Başka şeylerde yazacaktım da, edep yahu sözü aklıma geldi, Ramazan ayı, yazmıyorum.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"