Beykoz’da iftar sofrası sporu buluşturdu

  • 0
  • 7003
Beykoz’da iftar sofrası sporu buluşturdu
Beykoz’da iftar sofrası sporu buluşturdu
Beykoz’da iftar sofrası sporu buluşturdu
Beykoz’da iftar sofrası sporu buluşturdu

Beykoz’da spor camiası iftar sofrasında buluştu. İlçe Spor Müdürlüğü’nün organize ettiği iftar yemeğine çok sayıda sporcu ve teknik adam katıldı.

Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü, Beykoz Kaymakamlığı ve Beykoz Belediye Başkanlığı’nın katkıları ile ilçe sporcularını ve ailelerini özel bir iftar programında buluşturdu.

Programda ilçe Kamu Kurum Temsilcileri ve Spor Kulüplerinin temsilcileri, Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir, Sporcuların Antrenörleri ve Öğretmenleri de hazır bulundular.

Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bahçesinde gerçekleşen etkinliğe katılım bir hayli yüksek idi. İlçe genelinde yapılan spor müsabakalarında derece almış Okulların sporcuları ve diğer katılımsı sporcular kendileri için ilk kez düzenlenen iftar programı dolayısı ile oldukça mutlu idiler. Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk ile Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bülent Küçük, kazan başına geçerek bizzat yemek dağıtımında görev aldılar.

Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bülent Küçük programın ardından yaptığı değerlendirmede şu ifadelere yer verdi:

“Beykoz’da bir ilk yaşandı ve Beykoz Gençlik Hizmetli ve Spor İlçe Müdürlüğü olarak ilçemizde bulunan sporcularımız ve ailelerinin katılımıyla gençlik iftar programında buluştuk.  Gençlerle birlik ve beraberlik duygularının yoğun olarak yaşandığı, paylaşmanın bereketiyle kardeşliğin pekiştiği, diğer ve önem kazandığı Mübarek Ramazan Ayı vesilesi ile bir araya geldik.  İftar programımıza Yaklaşık 1000 sporcu ve aileleri katıldı. Desteklerinden dolayı Beykoz Belediye Başkanımız Yücel Çelikbilek ve Başkan Yardımcımız Salim Öztürk’e teşekkür ederim. Katılım gösteren tüm ilçe amirlerime, STK başkanlarıma, Kulüp Başkanlarıma, sporcu kardeşlerime, teşekkür ederim.”

Spor Servisi

 

Beykoz Belediyesi minikleri yarı finalde
Önceki Beykoz Belediyesi minikleri yarı finalde
Beykoz CHP'ye döner mi?
Sonraki Beykoz CHP'ye döner mi?