Yaşam

Beykoz’da iftar dayanışması sürüyor

Beykoz’da iftar dayanışması sürüyor
2014.07.27 00:00
| | |
8114

Beykozlu Doğu Karadenizliler, vermiş oldukları iftar yemeğinde, misafirlerini bölgesel yemeklerle ağırladı.

Beykozlu Doğu Karadenizliler, dernek lokalinde vermiş oldukları iftar yemeğinde, misafirlerini bölgesel yemeklerle ağırladı.

Yaklaşık 150 kişilik bir davetli topluluğunun katıldığı iftar yemeği için özel mönü hazırlandı. Karadeniz’in meşhur lahana dolmasının yanında, evde yapılan fındıklı baklava ve laz böreği ise iftar sofrasının ayrı lezzetleri oldu.

AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Yüksek’in yapmış olduğu yemek duasının ardından ise kısa bir konuşma yapan Dernek Başkanı İsmet Konca, katılımcılara teşriflerinden dolayı teşekkür etti.

Doğu Karadenizliler yemeğine; Beykoz Belediye Başkan yardımcıları Metin Torun, Yüksel Baki, Başkan Danışmanı Lale Enç, Coşkun Tosun, Büyükşehir Belediyesi CHP Grup Başkan Vekili Kemal Akar, CHP Büyükşehir Meclis Üyesi Ali Cengiz Erol, İl Genel Meclis Üyeleri; Birzat Mermer, Hüseyin Yüksek, Belediye Meclis Başkanı Necati Ak, AK Parti ve CHP’li meclis üyeleri, DSP İlçe Başkanı Süha Pekkip ve yönetim kurulu üyeleri, ANAP İlçe Başkanı Nezih Beykozlu, Muhtarlar Derneği Başkanı Yüksel Kılıç, köy ve mahalle muhtarları, amatör spor kulüp başkanları ve sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri katıldı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Dost Beykoz, Beykoz, Raif Öztürk

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"