Beykoz'da iftara beş kala gençler sokağa indi

  • Güncelleme: 30.04.2021 15:47
  • Okunma: 2275 kez
  • Yorum: 1
AK Parti Gençlik Kollarınca bir süredir organize edilen iftara 5 kala çalışmasında gençler İl Başkanı Osman Tomakin ile birlikte sokağa indi.
Beykoz'da iftara beş kala gençler sokağa indi

AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Osman Tomakin, beraberinde Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Furkan Çeliker, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam ile birlikte iftar saatinden önce sokakta evine yetişmeye çalışan vatandaşlara ikramda bulundu.

Hazırlanan ikramları dağıtmak için ziyaretler gerçekleştiren heyet, ziyarette bulundukları yerlerde vatandaşların sorunlarını da dinledi.

Ramazan ayının bereketini, mutluluğunu ve heyecanını iftara yetişmeye çalışan vatandaşlara ikramda bulunarak Ramazan geleneğini sürdürdüklerini aktaran Gençlik Kolları İlçe Başkanı Burak Karaçam, “Ramazan ayı sevgi ve anlayışın da dorukta yaşandığı zamanlardır. Bizler de bu değerli günlerde Ramazan ayının bereketinden istifade ederek 17 gün boyunca iftara yetişemeyen vatandaşlarımızın iftara 5 kala yanında olmaya gayret ettik. Seneye tekrar buluşmak dileğiyle emeği geçen genç kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Ramazan ayının bereketini, mutluluğunu ve heyecanını iftara yetişmeye çalışan vatandaşlara ikramda bulunarak paylaştıklarını kaydeden İl Başkanı Tomakin, “İftara yetişemeyen vatandaşlarımıza gençlik kollarımızın düzenlediği iftara 5 kala programında iftariyelik ikram ettik” dedi.

Tomakin, “İftara 5 Kala programı bizim gelenekselleştirdiğimiz senelerdir yaptığımız bir program. Kısıtlamaların başlamasıyla daha çok ihtiyaç olduğunu gördük ve programımızı genişlettik. Hem sayı olarak hem nokta olarak İlçe ve İl Gençlik Kollarımız koordinasyonu ile bizim de sahada olduğumuz bir şekilde trafikte, duraklarda, otobüslerde iftara yetişmeye çalışan vatandaşlarımıza ‘İftara 5 Kala’ güzel iftariyeliklerimizi sunuyoruz. Bundan da çok güzel, olumlu geri dönüşler alıyoruz. İnşallah bu güzel çalışmaları bundan sonrada yapmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Osman Tomakin, İstanbul'un bütün ilçelerinde programın her akşam gerçekleştirildiğini ancak İçişleri Bakanlığı genelgesiyle uygulanmaya başlanan tam kapanma nedeniyle programın sona erdirildiğini kaydetti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Osman Tomakin

Yorumlar (1 Yorum)

Tuğba Alpay Hiçyılmaz (1 hafta önce)

Allah razı olsun.. Allah kabul etsin inşallah.. Ak gençlik gümbür gümbür maşallah... Z kuşağı değil VAV kuşağı ..

Yorum Yaz