Kültür

Beykoz'da İbrahim Can fırtınası esecek...

Beykoz'da İbrahim Can fırtınası esecek...
11.03.2016 14:29
| | |
4353

Beykoz Belediyesi'nin düzenlediği Yöresel Geceler programında değişiklik yapıldı. Trabzonlular ile Beykozlu Doğu Karadenizliler gecesi yer değiştirdi.

Beykoz Belediyesi'nin düzenlediği Yöresel Geceler programında değişiklik yapıldı. Trabzonlular ile Beykozlu Doğu Karadenizliler gecesi yer değiştirdi.

Beykoz Belediyesi'nin Prof. Dr Necmettin Erbakan Kültür Merkezi'nde her hafta sonu Cumartesi akşamları organize ettiği Yöresel Kültürlerin tanıtıldığı programın akışında değişiklik yapıldı.

Aynı zamanda  Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü de olan, Beykozlu Trabzonlular Derneği Başkanı Prof. Dr. İsmail Yüksek'in program yoğunluğu nedeniyle 12 Mart 2016 Cumartesi akşamı yapılması planlanan Trabzonlular Derneği gecesi, 30 Nisan 2016 Cumartesi'ye programlanan Beykozlu Doğu Karadenizliler gecesi ile yer değiştirdi.

Program değişikliği nedeniyle Beykozlu Doğu Karadenizliler Derneği'nde hummalı bir hazırlık başladı. İlk etapta gecede sahne alacak olan İbrahim Can ile yapılan görüşme olumlu sonuçlanınca bu kez de salonun yetersizliği devreye girdi.

Programda dikkate alınan yoğun katılım beklentisi nedeniyle salonlarda değiştirildi. Prof Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi'nde yapılan program bir sefere mahsus yoğun katılım olma ihtimali ve sahnenin küçük olması nedeniyle Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi'ne alındı.

12 Mart 2016 Cumartesi akşamı saat 19.00'da başlayacak olan programa yönelik Dost Beykoz'a açıklamada bulunan Doğu Karadenizliler Derneği Başkanı Emin Yavuz, İsmail Hoca'nın program yoğunluğu nedeniyle kendilerinden rica ettiklerini ve yer değişikliği yaptıklarını söyledi.

Emin Yavuz 12 Mart 2016 Cumartesi günü Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi'nde yapılacak Doğu Karadenizliler programındaki İbrahim Can konserine tüm Beykozluları beklediklerini söyledi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberler, Konser, İbrahim Can, Doğu Karadenizliler, Trabzonlular Derneği, Emin Yavuz

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"