Beykoz'da herkes hizmet istiyor

  • Güncelleme: 13.03.2019 12:30
  • Okunma: 2495 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Onçeşmeler'de AK Noktayı ziyaret eden Başkan Adayı Murat Aydın, vatandaşlarla sohbet etti.
Beykoz'da herkes hizmet istiyor

Vatandaşlara mikrofon uzatan Aydın, durakta gördüğü çocuklarla yakından ilgilendi... Engelli bir vatandaşa da yakın ilgi gösterdi.

Aydın, seçimlerde vatandaşlardan kendisine destek vermelerini istedi. Sıcak bir şekilde karşılanan ve samimi tavırları dikkat çeken Başkan adayı Aydın, yolda gördüğü çocukların ise ellerini öperek sevdi.

AK Noktadan Beykoz halkına seslendi

AK Noktada mikrofonu eline alarak semte seslenen Aydın, “Esnaf kardeşlerimize kolay gelsin. Rabbim bol kazançlar nasip etsin. Sağlıklı ve güzel bir şekilde kazançlarınızı harcamayı nasip etsin. Cumhur ittifakının AK Partimizin ve MHP’nin adayı olarak meclis üyesi adaylarımızla birlikte sizleri saygıyla selamlıyoruz. Gençlerin ise gözlerinden öpüyorum” dedi. 

Engelli vatandaş Aydın’dan “Beykoz’a hizmet yapmanızı istiyoruz” 

Aydın, selamlama konuşmasının ardından AK Noktaya gelen görme engelli Eşref ismindeki bir vatandaşa mikrofon uzatarak, “Biz belediye başkan adayıyız, bizden ne yapmamızı istersiniz?” diyerek arzusunu söylemesini istedi. Bunun üzerine vatandaş, “Allah hayırlı şeyler nasip etsin. Rabbim yolunu açık etsin. Ben Çiğdem Mahallesi’nde oturuyorum. Sürekli buradaki camideyim. Ben her zaman ne yaptıysanız aynısını istiyorum. Beykoz’a hizmet yapmanızı istiyoruz” dedi. “Çocuklar daha iyi şartlarda yaşasın diye çalışacağız”

Aydın, daha sonra yolda gördüğü çocuklara mikrofon uzatarak isimlerini ve yaşlarını öğrendi. Başkan Aydın, “Gençlerimizi ve evlatlarımızı daha güzel bir Beykoz’da yaşatmak için çalışacağız. İnşallah bizden daha güzel şartlarda yaşarlar diye dua edeceğiz. Onların geleceği güzel olsun ve yüzleri gülsün” ifadelerini kullanarak çocukları öptü. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Murat Aydın

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz