Beykoz'da her şeyi zirvede bıraktı...

  • 1
  • 8517
Beykoz'da her şeyi zirvede bıraktı...
Beykoz'da her şeyi zirvede bıraktı...
Beykoz'da her şeyi zirvede bıraktı...

Geçtiğimiz günlerde Başkan Yardımcılığı görevinden ayrılan Kaşıtoğlu, Kent Konseyi Başkanlığı ve Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanlığını da bıraktı.

Ekim ayının başında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e atmış olduğu bir twit nedeniyle istifa eden Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, aynı zaman da sürdürdüğü Beykoz Kent Konseyi Başkanlığı ve Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanlığı görevinden de istifa etti.

İstifası sonrası Beykoz'da çeşitli kesimlerden çok sayı da destek mesajı alan Kaşıtoğlu, teşkilatıyla da bir araya gelerek, istifasının bir veda olmadığını, yeni başlangıçlara gebe olduğu ifadelerine yer vererek Kent Konseyi üyeleri ve Beykoz Belediyespor Kulübünün oyuncuları ve teknik ekibiyle de vedalaştı.

Kaşıtoğlu döneminde tarihinin en iyi dönemini geçiren Beykoz Kent Konseyi, özellikle son dönemlerde madde bağımlılığına karşı açtığı savaşla ülke geneline oturdu.

Beykoz Kent Konseyi, bu çalışmasıyla birçok kesimin desteğini ve takdirini de toplamıştı. Yine Kaşıtoğlu döneminde devam eden sosyal sorumluluk projeleri, gençlerin hayata daha aktif katılmalarını ön gören çalışmalarla vatandaşların sevgisini elde etmişti.

Yaklaşık dört yıldır sürdürdüğü Beykoz Belediyespor Kulübü de Kaşıtoğlu döneminde uluslararası başarılara imza atmış, ülke çapında birçok turnuvada başarılı olarak, iki sezondur mücadele ettiği Türkiye Hentbol Süper Ligi'nde geçen sene Beşiktaş Mogaz'ın ardından ikinci olmuştu.

Geçen seneki lig ikinciliği Kaşıtoğlu'nun ellerinde büyüyen Beykoz Belediye Spor'u Avrupa Hentbol Kupası EHF'de bir üst tura kadar yükselmişti.

Beykozlu vatandaşlara hentbol sempatisini aşılamayı da başaran Kaşıtoğlu, Adalet ve Kalkınma Partisi'nin bir üyesi olarak hayatına devam edecek.

Kaşıtoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclis Üyeliği ve Beykoz Belediye Meclis Üyeliği görevlerini de sürdürecek. 

Haber Merkezi

Beykoz'da gebe okulu olduğunu biliyor muydunuz?
Önceki Beykoz'da gebe okulu olduğunu biliyor muydunuz?
Erdoğan Beykoz'daki süt annesini ziyaret etti
Sonraki Erdoğan Beykoz'daki süt annesini ziyaret etti
Yorumlar (1 Yorum)

çubukluyalı (6 yıl önce)

tamam işte istifayı bahane gösterip hentbol uda kapatırsınız;4-5 senede milletin parasını heba ettiğinizle kalırsınız.tek sorunumuz zaten hentbol branşıydı.

Yorum Yaz