Spor

Beykoz’da Hentbol Şenliği yapıldı

Beykoz’da Hentbol Şenliği yapıldı
15.05.2016 23:06
| | |
3559

Beykoz Belediyesi Spor Kulübü Hentbol Şubesi’nin organize ettiği 2. Hentbol Şenliği büyük bir coşkuyla yapıldı.

Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda yapılan şenliğe sporcu velileri büyük bir katılım gösterdi.

Beykoz Belediyespor Hentbol Şubesi’nin alt yapısına oyuncu kazandırmak için Beykoz'da eğitim veren dokuz ortaokul da kurduğu takımlarla, Beykoz Belediyespor hentbol genç takım oyuncularının katıldığı şenlikte sporcuların anne ve babaları ‘7 Metre’ atışları gerçekleştirdi. Yapılan atışların ardından velilere madalya takdim edildi.

Beykoz Belediyespor A Takım oyuncularının antrenörlüğünü yaptığı takımlar gruplar halinde 10'ar dakikalık gösteri maçları yaptılar. 

Hentbol şenliği organizasyonunda konuşan Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı ve Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in selamlarını ileterek şöyle konuştu:

"Burada Süper Lig’e çıkmış Beykoz Belediyespor Hentbol takımımızın alt yapı oyuncularıyla birlikteyiz. Belediyelerin çöp toplamak vb. Gibi görevleri var ama bence en önemli görevi gençlere spor yaptırmak. Spor, gençlerin kötü alışkanlıklardan uzaklaşması için en önemli etkenlerden birisidir. Çocuklarımızı spora yönlendirirsek başlarına gelebilecek bir çok tehlikeyi önlemiş oluruz" şeklinde konuşan Kaşıtoğlu gelecek sezon Süper Lig’de bu salonda gerçekleşecek maçlarda Beşiktaş’ı yenerek lige damga vuracaklarını belirtti.Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, şenliğe katılan oyunculara yaptığı madalya takdiminin ardından sporculardan ve sporcu velilerinden şehitler için Fâtiha okunması isteğinde bulundu.

Spor Servisi

WhatsApp İhbar Hattı: 0 (541) 464 6673

Anahtar Kelimeler: Beykoz Belediyespor, Hentbol Şenliği

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"