Sağlık

Beykoz’da hastalar yalnız değil…

Beykoz’da hastalar yalnız değil…
03.11.2016 20:01
| | |
5853

Foto galeri

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in temsilcileri Devlet Hastanesi’nde yatan hastalara selam getirip şifa diledi.

Beykoz Belediye Başkan Danışmanı Danışmanı Salih Birinci ve beraberindeki heyet, Beykoz Devlet Hastanesi’nde tedavi gören hastaları ve Başhekim Süleyman Erdoğdu’yu ziyaret ederek, hasta ve hasta yakınlarına geçmiş olsun temennisinde bulundu…

Başkan Yücel Çelikbilek’in selamlarını ileten Salih Birinci: "Beykoz Belediyesi olarak her vesileyle ilçe sakinlerinin yanında oluyoruz. Allah her şeyin hayırlısını versin, hastalık ve sağlıklı anlar hepimiz için. Hastanemizde tedavi gören tüm hastalarımıza geçmiş olsun, Cenab-ı Hak’tan acil şifalar niyaz ediyorum. Hastanede yatmakta olan hastalarımızı ziyaret ederek onlarla sorunlarına bir nebze olsun ortak olmaya çalıştık. Hizmetlerimizi insan sağlığını, refahını ve huzurunu ön planda tutularak yapmaya devam ediyoruz.” diye konuştu.

Beykoz Devlet Hastanesinde tedavi gören hasta ve hasta yakınlarıyla tek tek ilgilenerek, kısa süreli sohbet eden Birinci’ye hastalar ve hasta yakınları da ziyaret dolayısıyla teşekkür etti.

Birinci, ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden hastalara çiçek vererek Başkan Çelikbilek’in selamlarını iletti.

Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberler, Hasta, Ziyaret, Salih Birinci

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"