Ekonomi

Beykoz’da hani bana diyenler… Bu mağaza size

Beykoz’da hani bana diyenler… Bu mağaza size
04.04.2019 17:59
| | |
5745

Merkezi Beykoz’da olan hanibana.com online satış mağazası hizmet vermeye başladı. Bebek mamaları ve bebek ürünleriyle farklı bir yelpaze geliştirildi.

Tanınmış ve dünyaca ünlü bebek mamalarını online sistem üzerinden satışa sunan hanibana.com, SMA ve Bebelak gibi dünyaca tanınmış ürünlerin satışına başladı.

Üyelik sistemi ve E-ticaret güvencesinde olan hanibana.com sitesi üzerinden istenilen saatte alışveriş yapılabiliyor. Beykoz’a yönelik özel bir kampanya hazırlayan, hanibana.com, ürünleri normal satış fiyatından % 20 oranında düşük fiyattan veriyor. Online sistem üzerinden verilen siparişler Beykoz’da bir günde teslim ediliyor.

Hanibana.com’un satışa sunduğu ürünler arasında, anne bakım ürünleri, bebek bakım ürünleri, bebek bezleri, biberon, emzik, biberon mamaları, güneş reyonu, oyuncaklar ve çocuklar için süper market bulunuyor.

Özellikle bebek mamasına önem verilen online satış sisteminde, Evolvia, Golden, Goat, Hipp, Similac ve Sma Optipro gibi markaların fiyatları dikkati çekiyor.

Yaklaşık 6 ay öncesinde satış işlemlerini başlatan Hanibana.Com, 8 kişilik yetkin ve konusunda uzman profesyonel bir ekip tarafından kuruldu.

Kalitesini kanıtlamış dünyaca ünlü markaları “düşük kâr, yüksek güven” politikası ile siz müşterileri ile buluşturmayı hedefleyen hanibana.com geniş ürün yelpazesi ile çeşitlilik ve uygun fiyatlarıyla satış sonrası hizmette %100 müşteri memnuniyetini hedefliyor.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, hanibana, Bebek Mamaları, Online Satış

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"