Son Dakika

Beykoz'da halk otobüsleri kafa kafaya çarpıştı

  • 0
  • 9065
Beykoz'da halk otobüsleri kafa kafaya çarpıştı
Beykoz'da halk otobüsleri kafa kafaya çarpıştı

Beykoz'da freni boşalan özel halk otobüsü, yol üzerindeki araçlara çarptıktan sonra başka bir otobüsle kafa kafaya çarpıştı.

Kazaya 3 otomobil ve 2 otobüsün karışırken, karşı yöne geçen otobüsün şoförü yaralandı.

Akşam saatlerinde Paşabahçe Mahallesi Barbaros Caddesi üzerinde meydana geldi.

İddialara göre, Beykoz merkez istikametine ilerleyen 135 kodlu 34 CDA 253 plakalı özel halk otobüsü freninin boşaldı. Sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği içinde az sayıda yolcunun bulunduğu otobüs yokuş aşağı ilerlerken caddedeki araçlara ardından karşı yönden gelen 34 YH 3465 plakalı duraktan yolcu almak için çıktığı bildirilen bir başka özel halk otobüsü ile kafa kafaya çarpıştı.

Kaza nedeniyle büyük korku ve panik yaşandı. Kazayı gören vatandaşlar polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Kaza nedeniyle sahil yolunda uzun süre trafik yoğunluğu yaşandı.

Facianın eşiğinden dönülen kazada, araçlara çarpan otobüsün sürücüsü hafif şekilde yaralandı. Kazaya karışan 3 otomobil ve 2 otobüs polis ekiplerinin çalışmasının ardından kaza yerinden kaldırıldı.

Kazaya karışan otomobilin sahibi İsmail Coşkun, "Otobüsün freni tutmamış kayarak caddedeki bir araca çarptı. Sonra benim araca çarptıktan sonra otobüs ile kafa kafaya çarpıştı. Şoför yaralandı sadece. Otobüse çarpıp durmasa caddedeki işyerlerine girerdi." dedi.

Kazaya karışan otobüsün sürücüsü ise "Freni boşlamış herhalde. Benim kullandığım otobüs ile kafa kafaya çarpıştık. Ben kendi tarafımı kurtardım. Bana vurmasa direk balıkçıların olduğu yere girerdi" diye konuştu.

Haber Merkezi

 

Beykoz’da çöpten 7 köpek çıkarıldı
Önceki Beykoz’da çöpten 7 köpek çıkarıldı
Kavacıkspor Beykoz’a puanla dönmek istiyor
Sonraki Kavacıkspor Beykoz’a puanla dönmek istiyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz