Beykoz'da hafta sonuna kadar devam edecek

  • 0
  • 11301
Beykoz'da hafta sonuna kadar devam edecek
Beykoz'da hafta sonuna kadar devam edecek
Beykoz'da hafta sonuna kadar devam edecek

Beykoz'da 14 Şubat sabahı etkisini göstermeye başlayan kar yağışının 18 Şubat'ta ara verdikten sonra yeniden devam edeceği öngörülüyor.

Beykoz'u 14 Şubat sabahı erken saatlerde etkisi altına alan kar yağışı, çarşamba akşamına kadar aralıklı olarak sürmeye devam edecek. İlçe genelinde ciddi bir sorun yaşanmazken, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Onarım Şefliğine ait ekipler ana arterlerde acil bir duruma karşı nöbetlerini sürdürüyor.

Beykoz Belediyesi'ne ait ekipler de ara yollardaki çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.

Beykoz Belediyesinden dün yapılan açıklamada, "Karın olumsuz etkilerine karşı ilçemiz genelinde küreme ve tuzlama çalışmalarına devam ediyoruz." ifadelerine yer verildi.

Hastaneye gidecek vatandaşın yolu açıldı

Anadoluhisarı Mahallesinde ikamet eden Ercan Öztürk isimli vatandaşın, "Anadoluhisarı mahallesi Toprakkale çıkmazı sokakta ikamet ediyoruz. Perşembe günü annemin endeskopi randevusu var. Yolun özellikle son kısmı çok karlı. Yolumuz temizlenebilirse çok mutlu oluruz." talebi de yine Beykoz Belediyesi ekipleri tarafından gerçekleştirildi.

Sokak hayvanları unutulmadı

Yine Beykoz Belediyesine bağlı ekipler, sokak hayvanlarına yönelik yemleme çalışmalarını da son hızla sürdürüyor. İlçenin çeşitli yerlerinde bulunan hayvanların yem, su ve barınak ihtiyaçları karşılanıyor.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, 7 gün 24 saat ilçe halkının hizmetinde olduklarını belirterek, ihtiyaç duyulması halinde 444 6 661 numaralı telefondan ilgili ekiplere ulaşılabileceğini ve her türlü talebin iletilebileceğini kaydetti.

Yapılan bazı tahminlere göre perşembe günü ara vereceği tahmin edilen kar yağışının cuma günü yeniden başlayacağı ve pazar günü bölgeyi terk edeceği ön görülüyor.

Salı ve çarşamba günleri ise Beykoz'un orta kesimlerinde kar fırtınalı olarak devam edecek.

Haber Merkezi

Beykoz Belediye Başkanı ÜLKE TV'de anlattı
Önceki Beykoz Belediye Başkanı ÜLKE TV'de anlattı
SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Sonraki SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz