Spor

Beykoz'da hafta sonu maç listesi

18.09.2015 11:03
| | |
4545

Hafta sonunda Beykoz İlçesinin İstanbul Amatör Liglerinde çeşitli kademlerde mücadele eden takımlarının maç programları belli oldu.

Hafta sonunda Beykoz İlçesinin İstanbul Amatör Liglerinde çeşitli kademlerde mücadele eden takımlarının maç programları belli oldu. 

İstanbul Süper Amatör Ligdeki temsilcilerimizin oynayacağı maç sonucu merakla beklenirken bu sezon üçüncü maçına çıkacak olan Beykoz 1908 A.Ş. Takımı A Takım düzeyinde,  ilk kez bir resmi maça 11.30'da çıkacak. Bunun nedeni ise Bölgesel Amatör Ligde bu hafta sonu aynı sahada maçı olan Paşabahçespor'un maçı ile bir önceki maç arasında belli bir zaman diliminin olma mecburiyeti. Dost Beykoz Spor Servisi İASKF-TFF İstanbul verilerinden ilçemiz takımlarının maç listesini yüzlerce maç içinden adeta ayıkladı.Buna göre işte Cumartesi Pazar günlerini içeren maç listemiz;

19 EYLÜL 2015 CUMARTESİ

 

MALTEPE BLD.İDEALTEPE SUNİ ÇİM SAHASI

10.00 1453 MALTEPE GENÇLİK-SOĞUKSUSPOR U17:

14.00 GÜLENSUSPOR-PAŞABAHÇESPOR U17:

 

BULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI

12.00 KARTAL BULVARSPOR-A.HİSARI İDMANYURDU U15:

 

RİVA STADI

12.00 RİVASPOR-KURTKÖYSPOR U15:

 

PAŞABAHÇE STADI

14.00 ÇUBUKLUSPOR-DOLAYOBASPOR U15:

16.00 BEYKOZ 1908-BAŞIBÜYÜKSPOR U17:

 

FİKİRTEPE DUMLUPINAR SAHASI

14.00 ATAŞEHİR DOĞUŞSPOR-GÜMÜŞSUYUSPOR U17 :

 

SARIGAZİ STADI

14.00 ORTADAĞSPOR-KAVACIKSPOR U17:

 

YILDIZTABYA STADI

14.00 PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ-ÇUBUKLUSPOR SAL:

 

MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI

16.00 GÜLSUYUSPOR-SOĞUKSUSPOR SAL:

 

ORTAÇEŞME SAHASI

16.00 ORTAÇEŞMESPOR-RÜZGARLIBAHÇESPOR U17:

 

20 EYLÜL 2015 PAZAR

 

ORTAÇEŞME SAHASI

10.00 ORTAÇEŞMESPOR-BEYKOZ 1908 U15:

14.00 TOKATKÖYSPOR-1923 ESENKENTSPOR U17:

16.00 ORTAÇEŞMESPOR-ÖZ TRABZONLULAR SK SAL:

 

A.HİSARI SPOR AKD.SAHASI

10.30 RÜZGARLIBAHÇESPOR-YENİSAHRASPOR U15:

12.00 KÜÇÜKSU YENİMAHALLESPOR-ÇENGELKÖYSPOR U15:

 

PAŞABAHÇE STADI

11.30 BEYKOZ 1908 A.Ş.-SELİMİYESPOR SAL:

15.00 PAŞABAHÇESPOR-HALİDE EDİP ADIVAR SK BAL LİGİ:

 

ORTAÇEŞME SAHASI

12.00 ÇAVUŞBAŞISPOR-MODAFENSPOR U17:

FİKİRTEPE DUMLUPINAR SAHASI

14.00 İÇERENKÖY İDMANYURDU-ÇUBUKLUSPOR U17:

 

SELİMİYE STADI

16.00 SELİMİYESPOR-PAŞABAHÇESPOR U15:

BAKIRKÖY BLD.1 NOLU SAHA

16.00 OSMANİYE İSTİKLAL-KAVACIKSPOR SAL:

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Maç Listesi

0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"