Beykoz’da gol atan kulüp başkanı konuştu

  • 03.12.2021 14:29
  • Güncelleme: 03.12.2021 14:33
  • Okunma: 2651 kez
  • Yorum: 0
TFF BAL 6.Bölge 3. Grubunda aldığı sonuçlar ile dikkatleri çekmeye başaran Kavacıkspor'da Kuruçeşmespor hazırlıkları devam ediyor.
Beykoz’da gol atan kulüp başkanı konuştu

Beykoz temsilcisinde Futbol Direktörü Murat Yılmaz yaptığı hafta içi açıklamasında hem geride kalan hafta sonunda oynadıkları Yeşilköyspor hem de bu hafta sonunda karşılaşacakları Kuruçeşmespor maçına ilişkin görüşlerini açıkladı.

Yeşilköyspor maçında tribünlerin futbol anlamında maalesef keyif alıcı bir oyuna şahitlik etmediğini belirten Yılmaz açıklamasında şu cümlelere yer verdi...

"Bölgesel lig zor bir lig her maçın farklı bir hikayesi var... Yeşilköy takımı sahamıza beraberlik için gelmiş ve oyunu soğutmak adına her şeyi yaptı, futbol oynamak isterken kendimizi kaos içinde bulduk. Maçın orta hakemi de buna müsaade edince gerçekten izleyenler futbol dışında durağan oynanmayan bir maç izlemek zorunda kaldı. Bu şartlara rağmen kazanmak çok güzeldi."

"Önümüzdeki Kuruçeşme maçı bizim için hedef anlamında kritik bir maç olacak. Biz mütevazi bütçelerimize rağmen bu ligin üzerinde oyun oynuyoruz. Kuruçeşme bizim için deplasman sayılmayacak. Rakibe göre bize daha yakın ve bildiğimiz bir sahada oynayacağız. Tüm takım bu maç için çalışmalarını sürdürüyor. İyi oynayarak bu maçı kazanmak istiyoruz. İnşallah hafta sonu da bu hedef doğrultusunda istediğimizi alacağız."

Kulüp Başkanından Yeşilköy’e gol

Kavacıkspor Kulüp Başkanı ve aynı zamanda takım kaptanı da olan Bedri Güntay ise Yeşilköyspor müsabakasında kaydettiği golün kendi kariyerinde farklı bir yer edinmesine vurgu yaparken, "Biz şartlar ne olursa olsun tribünlere gelen taraftarlara futbol adına güzellikler sunma düşüncesindeyiz. Bu yönde her maç öncesinde futbolcu kardeşlerimi uyarmaktayım. 2 haftadır güzel bir görüntü çizdik, Kuruçeşmespor maçı da oldukça zorlu bir mücadeleye sahne olacak gibi... Tabii ki sahaya çıkan her takım gibi bizde evimize galibiyetle dönmek isteriz" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Kavacıkspor, Bedri Güntay