Beykoz'da gelin cinnet geçirdi... 1 kişi öldü

  • Güncelleme: 23.04.2020 22:05
  • Okunma: 23993 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Çavuşbaşı Fatih Mahallesi’nde kelimenin tam anlamıyla bir aile faciası yaşandı
Beykoz'da gelin cinnet geçirdi... 1 kişi öldü

Uzun süredir evde sorunların yaşandığı bir ailede tartışmalar cinayetle sonlandı. İddialara göre aile içinde yaşanan tartışmalarda cinnet getiren gelin Kader Fırat, kaynanası Pembe Fırat'ı bıçakla yaraladı. Bunu gören gelinin kayınları ve kayınpederi ise geline müdahale etmek istedi. Kardeşleri, babası ve karısına müdahale etmeye çalışan gelin Kader Fırat'ın eşi Sinan Fırat ise iddiaya göre aldığı bıçak darbeleri ve yaşanan kargaşa sonucunda yaşamını yitirdi.

Olay yerine çok sayıda ekip aracı gelirken, gelin Kader Fırat'ın ve ailenin olaya karışan isimlerinin gözaltında tutulduğu, ölen Sinan Fırat'ın cansız bedeninin ise otopsi yapılmak üzere morga alındığı öğrenildi. Polis, çok yönlü soruşturma başlatırken, olayın arkasında gerçekte ne olduğunun soruşturmanın tamamlanmasının ardından ortaya çıkacağı kaydedildi.

Beykoz'da aile içerisindeki tartışmalar bir kişinin can vermesiyle sonuçlandı. Bir gece önce aile içinde yaşanan tartışma nedeniyle ailenin tamamının karakolluk olduğu öğrenilirken, aile bireylerinin sabah saatlerinde evlerine gönderildikleri belirlendi. Eve geldikten sonra da tartışmaya devam eden aile bireylerinden gelin Kader Fırat, iddialara göre cinnet getirerek, kaynanası Pembe Fırat'ı bıçakla yaraladı. Bu sırada müdahale eden diğer aile bireyleri arasında çıkan arbedede, Kader Fırat'ın eşi Sinan Fırat, adlığı bıçak darbeleri nedeniyle can verdi.

Polisin olayın iç yüzünü araştırmaya devam ettiği ancak Çavuşbaşı Fatih Mahallesi'nde üzgün bekleyişin devam ettiği öğrenildi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz