Yaşam

Beykoz’da geleneksel bayramlaşmalar!..

Beykoz’da geleneksel bayramlaşmalar!..
07.07.2016 20:31
| | |
4965

Foto galeri

Bayramı 1. günü Beykoz Belediyesi’nde gerçekleştirilen bayramlaşmanın ardından programlar mahalle ziyaretleriyle devam etti.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Başkan Yardımcıları Hanefi Dilmaç, Salim Öztürk, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Meclis üyeleri ve başkan danışmanları mahallelerde düzenlenen bayramlaşma programlarına katıldı. 

Ramazan Bayramı'nın birinci günü Beykoz Belediyesi’nde gerçekleştirilen ‘Bayramlaşma’ töreninin ardından mahalle ziyaretleriyle devam etti. Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis üyelerinden oluşan heyet mahalle sakinlerinin bayramını kutladılar. 

Bayramın ikinci gününde ise Örnekköy, Zerzevatçı, Alibahadır, Değirmendere, Öğümce, İshaklı Mahalleleri'nde ve Çavuşbaşı Merkez Camisi'nde vatandaşlarla bayramlaşıldı. Etli pilav ve tatlı ikramının yapıldığı bayramlaşmalarda Başkan Çelikbilek mahalle sakinleriyle sohbet etti.  Başkan Yücel Çelikbilek, bereket ve paylaşmanın önemini hatırlatan Ramazan Bayramı’nın ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlar getirmesini temenni ettiğini belirterek, “Bayramlarda bizi çepeçevre kuşatan hoşgörü, kardeşlik ve sevginin sürmesini diliyorum” dedi.

Bayram sohbetlerinin yapıldığı ziyaretlerde, Başkan Çelikbilek ilçeyle ilgili yaptıkları çalışmalar hakkında vatandaşları bilgilendirdi, cadde ve sokaklarda çeşitli incelemelerde bulundu.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Belediyesi, Bayramlaşma, Yücel Çelikbilek, Hanefi Dilmaç, Salim Öztürk, AK Parti, İlçe Başkanı, Mustafa Gürkan, Ramazan Bayramı

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"