Beykoz’da gelenek bozulmadı… Zafer AK Parti’nin

  • Güncelleme: 31.03.2019 23:00
  • Okunma: 11981 kez
  • Yorum: 0
31 Mart Mahalli Genel Seçimleri Beykoz’da kesin olmayan sonuçlara göre AK Parti’nin zaferiyle sonuçlandı.
Beykoz’da gelenek bozulmadı… Zafer AK Parti’nin

Ülke genelinde adeta bir satranç tahtasına dönen siyaset arenası, Beykoz’da da çok farklı değildi.

Bir tarafta Zeytinburnu’da 20 yıl süren başarılı belediyeciliğinden dolayı bizzat Başkan Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla Beykoz için görevlendirilen Murat Aydın, bir tarafta AK Parti’de umduğunu bulamayan Muharrem Kaşıtoğlu’nun Kastamonu oylarını konsolide edeceğini düşünmesi, diğer tarafta Beykoz’da 7 den 70’e herkesin tanıdığı sevdiği Coşkun Tosun ve İYİ Parti’den mütevazı kişiliğiyle bilinen, sevilen Bilgehan Murat Miniç…

31 Mart sabahı başlayan oy verme işleminin 17.00’de sona ermesiyle sonuçları an be an okurlarıyla buluşturan Dost Beykoz kesin olmamakla birlikte sonuçlara ulaştı.

Kesin olmayan sonuçlara göre AK Parti adayı Murat Aydın % 49,12 (72 576 oy) alarak en yakın rakibi 54 635 oy (%36,98) alan CHP adayı Coşkun Tosun’a 17 941 oy fark atarken Bilgehan Murat Miniç 12 012 (% 8,14) oy aldı. SP adayı Muharrem Kaşıtoğlu ise 5 265 (%3,56) oy alabildi.

Bu sonuçlara göre AK Parti 20 meclis üyesi ile Beykoz Belediye Meclisi’nde temsil edilecek. CHP’de ise bu sayı 10 olacak.

AK Parti’de, Gaye Zayıf, Engin Yıldız, Yılmaz Güzeci, Adem Sefer, Sadullah Kabahasanoğlu, Manolya Demirören Tekin, Furkan Çeliker, Kadir Çakıroğlu, Mehmet Temel, Serkan Şahin, İbrahim Özdemir, Ahmet Deliak, Nazım Keskin, Bülent Gökdağ, Gül Biçer, Fatih Çelik, İdris Kurt, Hüseyin Kuruderioğlu, Mehmet Akif Soysal, Sema Asuman Meydan Beykoz Belediye Meclisi’nde AK Parti adına 5 yıl boyunca Beykoz’u temsil edecek.

CHP’de ise, Cemal Sataloğlu, Gülay Demirel, Recep Süha Pekkip, Cemal Yavuz, Şefik Yavuzyılmaz, Temel Karadeniz, Aydın Habil, Suat Yıldız, Gülsüm Yılmaz, Bahar Doğru, Recai Çelik CHP adına Beykoz’u temsil edecek.

İşte AK Parti Meclsi Üyeleri ve özgeçmişleri

Gaye ZAYIF

1977 yılında İstanbul’da doğdu. Evli ve 2 çocuk annesi... Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe Bölümü mezunudur. 12 yıl özel bir tekstil firmasında Finans Müdürü olarak çalıştı. Daha sonra Beykoz’da iç giyim sektöründe faaliyet gösteren kendi mağazasını kurdu. 2002 yılında üye olduğu AK Parti’de 2009 yılından itibaren aktif görev aldı. AK Parti Kadın Kolları’nda Mahalle Yönetimi, Mahalle Başkanlığı, İlçe Yönetimi, 3. Olağan Kongreyle Teşkilat Başkanlığı, 4.Olağan Kongreye İlçe Başkanlığı görevlerini sürdürdü. 5.Kongreyle birlikte İlçe Başkanlığı görevini yürütüyor.  2014 yılındaki Yerel Seçimler ve Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Ana Kademe SKM Program Sorumlusu görevlerini yürüttü. 15. Dönem Siyaset Akademisi ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Yerel Yönetimler Eğitimlerine katıldı. Çeşitli Sivil Toplum Örgütleriyle birlikte ortak çalışmalarda bulundu. Halen Sivil Toplum Kuruluşlarındaki aktif görevlerine devam ediyor.

Engin YILDIZ

1968 Yılında İstanbul’da Doğdu. O tarihten itibaren Beykoz da ikamet eden Yıldız, aslen Kastamonuludur. İlk ve ortaokulu Fatin Hoca İlköğretim Okulu’nda, lise eğitimini de Beykoz Su Ürünleri Meslek Lisesi’nde tamamladı.  Birçok dernek ve sivil toplum kuruluşlarında aktif görevler aldı. Kas-Der Beykoz Şubesi’nde uzun yıllar Başkan Yardımcılığı, Kastamonu Görentaş Köyü Derneği’nde ise başkanlık görevlerini üstlendi. 2009 Yılında AK Parti Beykoz Belediye Meclis Üyesi seçildi. İki dönem boyunca meclis üyeliği görevini sürdürdü. Aynı zamanda Beykoz İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanlığını da yürütüyor. 1988 Yılından beri ticaretle uğraşmakta olup, üç çocuk babasıdır.

Yılmaz GÜZECİ

1964 yılında Beykoz’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Beykoz’da tamamladı. Beykoz Spor Kulübü’nde altyapıdan başlayarak uzun yıllar futbol oynadı. Beykoz’un simgesi cam işlemeciliği alanında 13 yaşından itibaren aktif olarak ilgilendi. Kurucusu olduğu, 55 firmanın da üye olarak yer aldığı Beykoz Cam Derneği’nin aktif başkanlığını sürdürüyor. 1990 yılında Anavatan Partisi’nde üye olarak başladığı siyasi hayatına 1991-1993 yılları arasında Gençlik Komisyonu Başkanı olarak devam etti. 1993 yılında Anavatan Partisi İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. İki dönem başkan yardımcılığı olmak üzere ilçe yönetim kurulu üyeliklerinde görev aldı. Arkadaş grubuyla kurduğu BEYKOZ EYVAH grubunun aktif olarak başkanlığını yürütüyor. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Adem SEFER

1967 yılında Ardahanlı bir ailenin üyesi olarak Beykoz’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Beykoz’da tamamladı.1989 yılında Yıldız Üniversitesi KMF Endüstri Mühendisliğinden mezun oldu. AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı’nın kurucuları arasında yer aldı. 2004 yılında Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi adayı oldu. 2007-2015 yılları arasında Beykoz Ak Parti ilçe başkanlığı görevini yürüttü. 25. Dönem İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı olarak seçimlere katıldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesinde Başkan Danışmanı olarak görev yapıyor. Ailesinin kurucusu olduğu doğalgaz, klima ve havalandırma üzerine faaliyetlerine devam eden  aile şirketinde çalışmalarını sürdürüyor. Sivil toplum kuruluşlarında da aktif olarak görev aldı. Halen İlim Yayma Cemiyeti Beykoz Şubesi Başkan Yardımcılığı ve Ensar Muhacir Platformunun başkanlık görevlerine devam ediyor. Evli ve 3 çocuk sahibidir.

Sadullah KABAHASANOĞLU

1980 yılında Trabzon Of ilçesinde doğdu.  Atatürk Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden 2003 yılında mezun oldu. 2004 yılından beri Beykoz’da yaşıyor. 2004-2006 yılları arasında Üsküdar Belediyesi’nde Çevre Mühendisi olarak çalışıyor. 2006 yılından beri özel sektörde yöneticilik yapıyor. Kamu özel sektör işbirliğinde pek çok alanda proje geliştirme ve uygulama çalışmalarında görev aldı. 2009-2012 yılları arasında AK Parti Beykoz İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği ve Ar-Ge Birim Başkanı olarak hizmet etti. Birçok Sivil Toplum Kuruluşunda aktif görevler üstlendi. Evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce ve Arapça biliyor.

Manolya DEMİRÖREN TEKİN

1984 yılında İngiltere’de doğdu. Doğduğundan itibaren Beykoz’da ikamet ediyor. Yeditepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İngilizce İktisat Bölümü’nden mezun oldu. Bahçeşehir Küresel Siyaset ve Uluslararası ilişkiler Bölümü’nde yüksek lisansını tamamladı. Bahçeşehir Üniversitesi Hükümet ve Liderlik Okulu kapsamında, Almanya, İtalya ve ABD’de  yurt dışı saha programlarına katıldı. 2010 yılında AK Parti İl Başkanlığı STK Platform Üyeliği’nin ardından, AK Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Sosyal İşler Birim Başkanlığı, 2014-2019 yılları arasında Beykoz Belediyesi meclis üyeliği görevlerinde bulundu. Beykoz Meclis Birinci Başkanvekilliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Divan Katipliği, İBB Kadın ve Aile, Çocuk Komisyon Başkanvekilliği, AK Parti İl Başkanlığı Kadın Kolları Yerel Yönetim Birimler Başkanlığı’nı yürüttü. 2016 yılında getirildiği Beykoz Belediye Başkan yardımcılığı görevini iki yıl boyunca sürdürdü. Daha sonra AK Parti İl Başkanlığı Kadın Kolları Ekonomik İşler Birim Başkanlığı yaptı. Galatasaray Spor Kulübü, Yetkim Derneği, Büyük Kulüp, Beymez Vakfı, Beykoz Vakfı Denetleme Kurulu üyeliği bulunuyor. Hayvansever gönüllülerle önemli projelere imza attı. Evli ve 2 çocuk annesidir.

Furkan ÇELİKER


1991 yılında Beykoz’da doğdu. İlköğrenimine Hacı Numan İlkokulu’nda başladı. Fevzi Çakmak Lisesi’nden mezun oldu. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Turizm Otelcilik bölümünde ön lisans eğitimi aldı. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladı. Ailesi’nin de doğduğu, Beykoz Tokatköy’de ikamet ediyor. Sinop İli ve İlçeleri Kültür Ve Yardımlaşma Derneği Beykoz Şubesi Gençlik Kolları Başkanlığı yaptı. AK Parti Beykoz Gençlik kolları Tokatköy Mahalle Yönetimi’nde siyasete aktif olarak katıldı. Ardından mahalle başkanı, ilçe yönetim kurulu üyeliği ve ilçe başkan yardımcılığı görevini üstlendi. Üç yıldan beri AK Parti Beykoz Gençlik Kolları ilçe başkanlığını sürdürüyor.

Kadir ÇAKIROĞLU

1959 yılında Trabzon Of ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Of’ta tamamladı. Daha sonra 1981 yılında askerlik vazifesini yaptı. İstanbul’da Yapı Kredi AŞ’de başladığı bankacılık kariyerinde, 15 yılı şube müdürü olmak üzere 35 yıl çalıştı. 2016 yılında bankacılıktan emekli olduktan sonra başladığı özel şirketler grubunda, Finans Koordinatörü olarak görevini sürdürüyor. Çakıroğlu Eğitim ve Kültür Derneği’nde 6 yıldan beri Genel Başkan Yardımcılığı yapıyor. Ayrıca Milliyetçi Hareket Partisi’nde 2 yıldan beri İstanbul İl Başkan yardımcılığı görevini yürütüyor. 10 yıldan beri Beykoz’da ikamet ediyor. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Ailesiyle birlikte yürüttüğü şirketinde, ticari faaliyetlerine devam ediyor. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Mehmet TEMEL

1963 yılında Kastamonu İnebolu’da doğdu. Beykoz nüfusuna kayıtlıdır. İlkokulu İnebolu’da orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. 32 yıllık çalışma hayatında, 27 yıl özel bankalarda yetkili yönetici olarak çalıştı. 2013 yılında bankacılıktan emekli oldu. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında kurucu başkanlık, kooperatif başkan yardımcılığı ve yöneticilik yaptı. Beykozlu Kastamonulular Derneği  Kurucular Kurulu başkan yardımcılığı, Beykoz İnebolu Derneği Kurucular Kurulu ile 13 yıl dernek başkanlığını yürüttü. AK Parti Beykoz 4. Olağan Kongresinde, İlçe Yönetim Kurulu Mali İşler Başkanı,  Sekretarya Birim Başkanı ve İlçe Başkan yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2014 yılındaki 5. Olağan Kongrede İlçe Teşkilat Başkanı, 6. Olağan Kongrede İlçe Yönetim Kurulu üyeliği yaptı. Evli, dört çocuk babası ve 5 torun dedesidir.

Serkan ŞAHİN
 
1982 yılında Beykoz’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Beykoz’da, Yüksek Öğrenimini Karadeniz Teknik Üniversitesinde Bilgisayarlı Muhasebe ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olarak tamamladı. Ailesinin ticari hayatı vesilesiyle, çocukluk yaşlarından itibaren Toplu Ulaşım ve İnşaat sektöründe ticari faaliyetlerini yürütüyor. Genç yaşlarında spor faaliyetlerinin içinde aktif rol alarak, lisanslı olarak karate ve futbolla ilgilendi. 2004 yılında aktif olarak siyasette görev alarak sırasıyla; Çavuşbaşı Belde Gençlik Kolları Teşkilat Başkanlığı, Beykoz İlçe Gençlik Kolları Teşkilat Başkanlığı, Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkan Vekilliği ve İstanbul İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulundu. 2015 – 2017 yılları arasında Türkiye Gençlik Vakfında (TÜGVA) Teşkilat Koordinatör Yardımcısı olarak 81 ilin kurulması ve teşkilatlanmasında aktif görev aldı. 2017 TÜGVA Spor Kulübünün kurulmasında kurucu Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Yardımcısı olarak görevine devam ediyor.  Evli ve 1 çocuk babasıdır.

İbrahim ÖZDEMİR

1955 yılında Ordu Mesudiye ‘de doğdu. İlk ve ortaokul öğrenimini Mesudiye’de yaptıktan sonra, lise eğitimini Beykoz Ferit İnal Lisesi’nde 1974 yılında tamamladı. Bir yıl Edirne Eğitim Enstitüsün de sosyal bilgiler eğitimi aldı. 1980 yılında İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi’nden mezun oldu. Veteriner Hekim olarak Anadolu’daki görevlerinden sonra, 1987 yılında Beykoz’a tayin oldu. Beykoz da Veteriner Hekimlik yaptıktan sonra İlçe Tarım Müdürlüğü görevine getirildi. Beykoz’da kaymakamlık uhdesinde yıllarca ilçe idare kurulu üyeliği, Sosyal Dayanışma Vakfı üyeliği ve 17 sene Tüketiciyi Koruma Hakem Heyeti Başkanlığını yaptı.  Beykoz’daki Arı yetiştiriciliğinin bugünlere gelmesinde önemli başarılara imza attı. İstanbul Mesudiyeliler Derneği yönetim kurulu üyeliği,  Beykoz Mesudiyeliler Derneği yönetim kurulu üyeliği Mesudiye-Topcam beldesi derneğinde başkanlık ve Beykoz Can Simidi Derneği’nin yönetim kurulu üyeliğini yürütüyor.

Ahmet DELİAK

1980 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Kayserilidir. Ailesiyle birlikte doğduğundan beri Beykoz’da yaşıyor. İlkokul ve Ortaokulu Beykoz Kavacık’ta, lise öğrenimini ise Haydarpaşa Anadolu Teknik Lisesi’nde okudu. 1998 yılında kazandığı İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden, 2002’de mezun oldu. 2004 yılından itibaren Serbest Avukat olarak çalışıyor. Askerliğini 2006 yılında yedek subay olarak tamamladı. 2002 yılında, AK Parti Kavacık Mahallesi Gençlik Kolları Yönetimi’nde başladığı siyasi yaşamına, 2008 yılı Kasım ayına kadar, Beykoz İlçe Gençlik Kolları yönetiminde değişik birimlerinde devam etti. 2008 Kasım ayında yapılan ana kademe kongresinde Ana Kademe İlçe yönetimine seçildi. O tarihten itibaren Ana Kademe İlçe Yönetimi’nde çeşitli birimlerde İlçe Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. Birçok STK ve kuruluşlarda aktif görev aldı. Hukukçular Derneği, Mazlum – Der, Araştırma ve Kültür Vakfı üyeliklerinin yanı sıra, Ensar Vakfı Beykoz Şubesi’nde yönetim kurulu üyesi olarak hizmet ediyor. Evli ve 5 yaşında bir çocuk sahibidir.

Nazım KESKİN

1973 yılında doğdu. Beykoz Yavuz Selim Mahallesi’nde ikamet ediyor.  Evli... Medipol Üniversitesi Mimari Restorasyon Bölümü ile Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi Sosyal Bilimler Bölümü’nü bitirdi. Özel sektörde restoran, ulaşım ve inşaat alanlarında ticari faaliyetlerde ve yöneticilik görevlerinde bulundu. İnşaat alanında işletmeci olarak çalışmaya devam ediyor. Birçok STK ve kuruluşta aktif olarak görev aldı. Çavuşbaşı Spor Kulübü Başkan yardımcılığı, Beykoz Rizeliler Derneği Başkan Yardımcılığı, Beykoz Doğu Karadenizliler Derneği üyeliği, Çavuşbaşı Yumurta Tepe Derneği üyeliği gibi birçok dernekte aktif üyeliği devam ediyor. Beykoz Belediyesi Meclis üyesi olarak görev yaptı. Beykoz Belediyesi Meclis Komisyonu Başkanlık ve üyeliklerinde bulundu. Çavuşbaşı AK Parti Belde Tanıtım Medya Başkanlığı, Çavuşbaşı Belde Seçim İşleri Başkanlığı yaptı.

Bülent GÖKDAĞ

1972 yılında Ardahan’da doğdu. Beykoz’da ikamet ediyor. Askerliğini İzmir’de yaptı. Lojistik alanında yöneticilik yaptıktan sonra ticari hayata atıldı. Milliyetçi Hareket Partisi Beykoz İlçe Sekreterliği, Ülkü Ocakları Beykoz İlçe Başkanlığı’nda Başkan Yardımcılığı, Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanlığı yöneticiliği görevlerinde bulundu.  Lise yıllarından itibaren siyasi ve sosyal alanlarda aktif olarak görev yaptı. Yardım kuruluşlarının organizasyonlarında gönüllü olarak destek verdi.

Gül BİÇER

1981 yılında Beykoz’da doğdu. Aslen Ordu Mesudiyelidir. 2004 yılında harita mühendislik şirketinin Beykoz şubesinde yönetici asistanlığı görevinde bulundu. Ulubatlı Hasan Eğitim Merkezinde Moda Tasarımı eğitimi aldıktan sonra, kendi işyerini açtı.  Aktif siyasete 2001 yılında AK Parti Çubuklu Gençlik Kolları Mahalle yönetimi ile başladı. 2009-2014 yılları arasında AK Parti Kadın kolları başkan yardımcılığı seçim işleri başkanlığı görevini yürüttü.

14. dönem AK Parti Siyaset Akademisi ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Yerel Yönetimler eğitimlerini tamamladı. 2014 yılındaki mahalli seçimde 7. sıradan meclis üyesi olarak seçildi. Halen Hukuk ve Sağlık Komisyon başkanlığı görevini sürdürüyor. Mesudiye Dernekler Federasyonu ile Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği yönetim kurulu üyesi, aynı zamanda KADEM Kadın ve Demokrasi vakfı üyesidir. Evli ve iki çocuk annesidir.

Fatih ÇELİK

1990 yılında Üsküdar’da doğdu. Aslen Rize Çayelili… İlk ve Orta öğrenimini Anadoluhisarı Ortaokulu’nda, Lise tahsilini ise Beykoz Şahinkaya Endüstri Meslek Lisesi’nde tamamladı. Düzce Üniversitesi Haberleşme Bölümü’nden mezun oldu. Halen Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nde lisans eğitimine devam ediyor. 2009 yılında Beykoz AK Parti İlçe Gençlik Kolları’nda aktif siyasete katıldı. Tanıtım Medya Başkanlığı, Teşkilat Başkanlığı gibi birimlerde görev aldı. AK Parti İstanbul Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyesi olarak hizmetlerine devam ediyor. Evlidir.

İdris KURT

1969 yılında Trabzon’un Of ilçesinde doğdu. 1974 yılından beri Beykoz’da ikamet ediyor. İlk, Orta, Lise eğitimini Beykoz’da tamamladı. İstanbul Üniversitesi Tarih Bölümü’nde lisans eğitimine devam ediyor.
2001’de kurulan AK Parti’de, kurulduğu tarihten beri mahalle teşkilatları olmak üzere, birçok kademesinde görev aldı.  Ticaretle uğraşıyor. Beykoz’da birçok STK’nın kurucuları arasında yer aldı. Ayrıca, Kızılay Beykoz Şube Başkan Vekilliğini yürüttü. İlçemizin köklü takımı Beykoz 1908’de amatör ve profesyonel olarak futbol oynadı. Evli ve iki çocuk sahibi.  Beykoz Merkez Mahallesi’nde oturuyor.

Hüseyin KURUDERİ

1967 yılında Giresun Görele’de doğdu. 1983-2002 yılları arasında Paşabahçe Şişecam Fabrikası’nda çalıştı. 1995 yılında kendi tekstil atölyesini kurdu. 2015 yılına kadar tekstil hayatına devam etti. 2008 yılında Giresun Görele Kırıklı Beldesi Dernek Başkanlığı’na seçildi. Halen aktif olarak dernek başkanlığı görevine devam ediyor. Beykozlu Giresunlular Derneği’nde bir dönem başkan yardımcılığı yaptı. Görele Federasyonu başkan yardımcılığı görevini halen sürdürüyor. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Dr. Mehmet Akif SOYSAL

 

1979 yılında Siirt’te doğdu. Şehremini Anadolu Lisesini bitirdi. 2004 yılından beri Beykoz’da yaşıyor. Kadir Has Üniversitesinde Kurumsal Yönetim Uygulamalarının Finansal Performansa Etkileri Ve Türkiye Uygulaması” teziyle Makro Ekonomi Finans doktorasını bitirdi. İhtisas alanında tez ile birlikte “Corporate Governance- “Kurumsallaşma” da eklendi. İslam Dininde Kurumsallaşma konusunu merkez alarak İslam felsefesi ile modern kurumsal yönetim felsefesi üzerine çalışmalarını kitap olarak hazırlıyor. Birden fazla özel şirkette yönetici ortak olarak çalışıyor. Profesyonel düzeyde İngilizce, az düzeyde Arapça biliyor. Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği üyesidir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Sema Asuman MEYDAN

Anadoluhisarı’nda ikamet ediyor. Evli ve bir çocuk annesidir. Uzun yıllar Türkiye’nin önde gelen firmalarında moda danışmanı olarak görev yaptı. Halen özel bir firmada yönetici olarak çalışıyor. Milliyetçi Hareket Partisi Beykoz İlçe Başkan Yardımcılığı görevine ek olarak, Kadın Kolları Koordinatör Başkanlığı, Sosyal Medya, Propaganda, Strateji ve Basından Sorumlu Komisyonlar Başkanlığı görevlerini de yürütüyor. İyi derecede İngilizce biliyor.

 

 

 

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz, AK Parti, Seçim, Sonuç