Beykoz'da gece yarısı toprak kayması

  • 2
  • 10483
Beykoz'da gece yarısı toprak kayması
Beykoz'da gece yarısı toprak kayması
Beykoz'da gece yarısı toprak kayması

Kavacık kavşağında hafriyat çalışmaları devam eden Medipol Hastaneleri Üniversitesi’nin kampus inşaatında dün akşam saatlerinde toprak kayması meydana geldi

Ağaçların devrildiği yollarda çatlakların meydana geldiği toprak kayması çevrede bulunan evlerde hissedildi.

Edinilen bilgilere göre dün akşam 02.30 sıralarında toprak kaymasının meydana geldiği kampus inşaatında ölen veya yaralanan kimsenin olmadığı öğrenildi. Toprak kaymasının meydana geldiği inşaat sahasında kalan kayalık kısımlarda kazı yapılması amacıyla dinamitle yapılan patlatma sonrasında yaşandığı belirtildi. Heyelanın meydana geldiği alanda bulunan yolda o saatte kimsenin olmaması büyük bir felaketi de önledi. Heyelandan sonra inşaat sahasının alt tarafında bulunan sitelere ulaşım yolunun kapandığı, dere etrafındaki ağaçların zarar gördüğü öğrenildi.

Bu sabah saatlerinde ortaya çıkan görüntüde çevre sakinlerini tedirgin eden şantiye çalışmaları sırasında onlarca ağacın toprağın altında kaldığı belirtildi.

Kaynak: Ajanslar

Dost Beykoz Gazetesi Mayıs 2015... 145. Sayı
Önceki Dost Beykoz Gazetesi Mayıs 2015... 145. Sayı
İmamoğlu’nun Beykoz ziyareti iptal oldu
Sonraki İmamoğlu’nun Beykoz ziyareti iptal oldu
Yorumlar (2 Yorum)

beykozlu vatandaş (10 yıl önce)

İNŞAAT ÜMRANİYEDE DE YAPILIYO BEYKOZDA DA YAPILSIN DEĞİŞSİN ARTIK BİŞEYLER BEĞENMEYEN İNŞAATI KÖYÜNE DÖNSÜN MİS GİBİ ORMNAN HAVASI ALIR. KAÇ YILDIR ÇİVİ ÇAKTIRMADILAR DA NE OLDU. AMA GERÇEK SORUN ŞU ORDAKİ TOPRAKLARIN NAKLİYESİNİ YAPAN KAMYONLAR OTOBANDAN ÇIKIŞA DENK GELMEKTE TEHLİKE SAÇIYO BURDAN YETKİLİLERE SÖYLÜYORUM.EĞER ÖNLEM ALINMASSA CAN KAYBI YAŞANICAK. ALLAH RIZASI İÇİN BU İŞİ HALLEDİN VEBALİ BÜYÜK OLUR. BEYKOZLU VATANDAŞ YAZMIŞTI DEMEYİN SONRA.

çubuklu yalı (10 yıl önce)

devam edin inşaatlara sakın boş yer bırakmayın.

Yorum Yaz