Beykoz’dan GATA’ya Başhekim yardımcısı gitti

  • Güncelleme: 01.09.2016 19:10
  • Okunma: 17987 kez
  • Yorum: 5
Beykoz Devlet Hastanesi eski Yöneticisi Dr. Yaşar Çelik, 15 Temmuz’un ardından Sağlık Bakanlığı’na devredilen GATA’ya Başhekim yardımcısı olarak atandı.
Beykoz’dan GATA’ya Başhekim yardımcısı gitti

Beykoz Devlet Hastanesi eski yöneticisi Op. Dr. Yaşar Çelik, 15 Temmuz günü FETÖ'nun darbe teşebbüsü sonrasında Sağlık Bakanlığı’na bağlanan ve adı “Haydarpaşa Sultan Abdülhamid Eğitim ve Araştırma Hastanesi” olarak değiştirilen Gülhane Askeri Tıp Akademisi’ne Başhekim Yardımcısı oldu.

Yaklaşık 3 yıl Beykoz Devlet Hastanesi Yöneticisi olarak görev yapan ondan önceki süreçte ise Op. Dr. Yavuz Baştuğ’un başhekimliği döneminde Beykoz Devlet Hastanesi Başhekim yardımcısı olan Dr. Yaşar Çelik, 1 Eylül itibari Beykoz Devlet Hastanesi ile ilişiğini keserek yeni görev yerine geçiş yaptı.

2 Eylül 2016 tarih itibari ile (GATA) Haydarpaşa Sultan Abdülhamid Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki yeni görevine başlayacak olan Op. Dr. Yaşar Çelik, Beykoz Devlet Hastanesi’ndeki mesai arkadaşları ile vedalaştı.

Dr. Yaşar Çelik, Dost Beykoz’a yapmış olduğu açıklamada, “biz bu millete, bu ülkeye her zaman hizmeti kendimize şiar edinmişiz… Kutsal bir görev yapıyoruz. Bizim milletimizin doktorlara saygın bir bakışı vardır. Bizde görev yaptığımız her yerde milletimizin bu bakışına ve devletimizin güvenine layık olamaya çalıştık” dedi.

Beykoz Devlet Hastanesi Yöneticisi Op. Dr. Süleyman Erdoğdu ise hizmetlerinden dolayı Dr. Yaşar Çelik’e teşekkür ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Haber Merkezi

Yorumlar (5 Yorum)

adil altun (2 yıl önce)

vay vay vay kardeşim 40 sene önceki halin gözümün önüne geliyoda ne günlerdi ğavadaki günlerimiz.

halis demir (5 yıl önce)

Yaşar hocama yeni görevinde başarılar dilerim. Allah yolunu açık etsin.

Ayşe üstoğlu öncü (5 yıl önce)

Yaşar hocama hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. Allah yolunu açık etsin. Başarılarının devamını diliyorum.

sevim havuz (5 yıl önce)

Dr.Yasar Bey,yeni görev yeriniz hayırlı olsun gorevinizde başarılar diliyorum,Meslek hayatım boyunca çok değerli insanlarla çalıştım ama sizinle çalışmaktan ayrı keyif aldım,sizi çok ama çok özleyeceğiz,hakkinizi helal edin,Allaha emanet olun.

Murat (5 yıl önce)

Yaşar Hocama hayırlı olsun.Allah muvaffak etsin.

Yorum Yaz