Beykoz’da Fatih Mumcu adına vefa turnuvası yapılacak

  • 0
  • 3939
Beykoz’da Fatih Mumcu adına vefa turnuvası yapılacak
Beykoz’da Fatih Mumcu adına vefa turnuvası yapılacak

2022-23 Futbol Sezonunun sona yaklaştığı haftalarda Beykoz’da yeni bir heyecan fırtınası esecek.

Bu kapsamda geçtiğimiz yıllarda Ahde Vefa Turnuvaları ile dikkatleri çeken Beykoz, yeni bir turnuvaya ev sahipliği yapacak.

Beykoz İlçesinde birçok takımda forma giyen şampiyonluklar yaşayan, profesyonel lig tecrübesi olan Merhum Fatih Mumcu adına düzenlenecek Futbol Turnuvası için geçtiğimiz yıllardaki örneklerinde olduğu gibi Mehmet Aydın’ın imzası olacak.

Beykoz İlçesinden yetişen ve profesyonel liglerde kalecilik yapmış olan Merhum Fatih Mumcu anısına Master Euro Lig Organizasyonu ile gerçekleşecek turnuvanın kura çekimi Pazar günü Kavacık Habil Pizza İşletmesinde Saat 10.00'de çekilecek.

Turnuvaya İlişkin açıklamada bulunan Master Euro Lig Başkanı Muharrem Sağlam, "geçtiğimiz sene Ege Masterler Federasyonu liginde  9 Eylül Masterler ile Bodrum Belediyesi Masterler takımları arasında oynanmakta olan final müsabakasının 40.dakikasında geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden Bodrum Belediye Masterler takımı kalecisi merhum Fatih Mumcu kardeşimize Allah'tan rahmet kederli ailesine ve  Bodrum Belediyesi Masterler camiasına  tekrardan başsağlığı dileklerimizi sunarız.” dedi.

Sağlam, “Master Euro Lig olarak Beykoz'da doğup büyümüş ve birçok spor kulübünde görev yapmış olan sevgili Fatih anısına "Fatih Mumcu Anma Masterler Futbol Turnuvası" tertip ediyoruz.  Katılacak tüm takımlarımızın turnuvanın adına yakışır centilmence mücadele ederek sevgili kardeşimiz Fatih Mumcu'yu en güzel şekilde yad edeceklerinden şüphemiz yoktur. Tüm katılımcı takımlarımıza başarılar dileriz.” ifadelerine yer verdi.

Paşabahçe Stadında oynanması planlanan karşılaşmaların Kura Çekimi Pazar günü Kavacık'ta bulunan Habil Pizza işletmesinde yapılacak. Turnuvaya toplam 10 takımın katılması bekleniyor.

Spor Servisi

Nasıl iş insanı olunur?
Önceki Nasıl iş insanı olunur?
Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Sonraki Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu