Güncel

Beykoz'da facia geliyorum dedi

Beykoz'da facia geliyorum dedi
27.04.2016 13:44
| | |
50183

Foto galeri

Paşabahçe'de Şişecam Fabrikası önündeki dört yolda meydana gelen feci kaza sonrası, Cüneyt Aslan adlı motosiklet sürücüsünün hayati tehlikesi devam ediyor.

Beykoz Şişecam Mağazası'nın önünde bulunan dört yol, tehlike saçmaya devam ediyor. Sürücülerin Soğuksu'ya çıkmak için sola dönüşlerde, karşı yönden gelenlerin yavaşlaması için dua etmekten başka bir şansının olmadığı dört yolda vatandaşlar, hemen her gün onlarca kaza riskinin ortasında yaşamak zorunda kalıyor. Bugün gerçekleşen kazada ise Soğuksu istikametine dönmeye çalışan bir minibüse çarpan motosiklet sürücüsü Cüneyt Aslan'ın hayati tehlikesi devam ediyor. Beykoz Devlet Hastanesi'nden Göztepe Devlet Hastanesi'ne sevk edildiği öğrenilen Cüneyt Aslan için yakınları gözyaşı döküyor, dua ediyor.

Paşabahçe-Beykoz arasında kalan sahil yolunda 1 geliş ve 1 gidiş için ayrılan yolda, Şişecam Mağazası önünde bir kavşak bulunuyor. Soğuksu'ya çıkmak isteyen Halk otobüslerinin de güzergahı olan yolda, hemen her gün bir yeşil ışık krizi yaşanıyor. Sola dönüşler için ayrı bir trafik ışığının bulunmadığı kavşakta, Soğuksu'dan gelişler için ise bir trafik levhası bulunuyor. Soğuksu'dan gelerek sahil yoluna dönen sürücüler, trafik ışığını beklerken; sahil yolundan gelip Soğuksu'ya dönecek kişiler, kendileri için yanan yeşil ışığa aldanıyor. Sola doğru dikkatli dönenler olduğu kadar, yeşil ışığın rahatlığıyla bilmeyen sürücüler de buradan dönüş ypabiliyor. Bu sırada ise Paşabahçe'den Beykoz istikametine doğru sahil yolundan gelen araç sürücüleri, kendileri için de yeşil ışık yandığından, burada genel olarak hızını kesmek istemiyor. Her iki aracın gitmek istemesi ise bu noktada her gün yeni bir tehlikeye ve faciaya davetiye çıkarıyor.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Trafik Kazası, Motor, Cuneyt Aslan

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"