Spor

Beykoz’da eski defterler kapanacak mı?

Beykoz’da eski defterler kapanacak mı?
13.07.2016 19:41
| | |
6077

Beykoz'un semt takımı Beykoz 1908, 16 Temmuz Cumartesi günü Kongre'ye gidiyor. Zeki Aksu tek aday

İstanbul Süper Amatör Ligi ekiplerinden Beykoz'un takımı Beykoz 1908, hafta sonu 16 Temmuz Cumartesi gününde saat 10.00'da Kongre'ye gidiyor. Kavacık Limak Otel'de toplanacak olan Kongre'de yine Başkan Zeki Aksu'nun 'Tek Aday' olarak katılması bekleniyor. Yıllardır başarı konusunda sıkıntı yaşayan ve üst liglerden hızla alt liglere düşüp, burada demir atan Beykozspor 1908'de taraftarın ve halkın 'yeni bir başlangıç' için bekleyişi ise devam ediyor. Tek aday olan Zeki Aksu'nun yeni yönetimiyle birlikte, ilçede daha birleştirici ve gayretli bir tutum sergileyip sergilemeyeceği; tüm unsurlarıyla da Beykoz 1908'e gönül vermiş kişi ve kurumların 'geçmişe bir sünger' çekip çekmeyeceği ise merakla bekleniyor.

Yalnızca 2016 yılı aidatını ödemiş olan delegelerin oy kullanabileceği seçimden önce Başkan Adayı Zeki Aksu, Dost Beykoz'a özel açıklamalarda bulundu. Daha önce 1991 ile 2001 yılları arasında 5 yıl ve 2001 yılı 10 Kasım'ından itibaren de 15 yıl olmak üzere toplamda 20 yıldır Beykozspor Başkanı olan Zeki Aksu, "Beykoz'un sosyal, siyasal ve ekonomik rantını yiyenler, bu kulübe sahip çıkmalılar" şeklinde konuşarak, şunları kaydetti:

Başkan Adayı Zeki Aksu: “Beykozspor, tüm Beykozluların ortak değeridir!”

"Bugün stadı olmayan tek ilçe Beykoz'dur. Hakkâri Çukurca'ya gidin, orada bile bir stat var. Beykoz'da ise stat yok.

Beykoz'a sadece ben ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımın sahip çıkması yeterli değildir. Nüfus kağıdında 'Beykoz' yazan, Beykoz'da yaşayan herkes sorumluluk almalı ve imkânları ölçüsünde kulübe destek vermelidir. Bu takım Beykozlularındır. Ben üzerime düşen görevi yapmaya her zaman hazırım. Yeter ki kulübün üstündeki kara bulutlar dağılsın.

Beykoz'un ileri gelenleri bu Beykozspor'un sorunlarını çözmekte hemfikir olsunlar. Beykozspor bütün Beykozluların ortak değeridir. Kopuk değil, hep birlikte olursak başarıyı yakalarız. Başarırsak da bu Beykoz'un başarısı olur. Birlikteliğimizi sağlayamazsak da bu, Beykoz'un başarısızlığına sebep olur. Bu kulübün Onursal Başkanı aynı zamanda Beykoz Belediye Başkanı da olan Sayın Yücel Çelikbilek'tir. Beykoz'un sosyal, siyasal ve ekonomik rantını yiyenler bu kulübe sahip çıkmalılar."

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Zeki Aksu, 1908 AŞ, Kongre, Açıklama

reklam
2 Yorum
Mathew16.07.2016 14:14:39

Klubü batırmaktan başka ne yaptın aksu.taraftarı soğuttun be.bi aday olmada belki yüzümüz güler!!

Salih topcu13.07.2016 23:31:15

Zeki başkan ve busene ki kadro çok müthiş olacak o sene bu sene

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"