Kültür

Beykoz’da Erol Aydoğan’lı günler

Beykoz’da Erol Aydoğan’lı günler
23.05.2015 19:24
| | |
5361

Aydoğan Müzik Okulu, Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi'nde 7'den 70'e tüm Beykoz'u kucakladı.

Geçtiğimiz günlerde Dost Beykoz'un ziyaret ettiği Beykozlu Sanatçı Erol Aydoğan, Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi'nde muhteşem bir konser verdi. Aydoğan Müzik Okulu'na devam eden müzisyen öğrencilerin ve miniklerin de sahne aldığı gecede, Erol Aydoğan da kızı Büşra Nur Aydoğan ile birlikte şarkı söyledi. Kızı Büşra Nur'un gitarıyla eşlik ettiği baba Erol Aydoğan, ut ile hem çaldı, hem söyledi. Yüzlerce Beykozlunun takip ettiği konserde Erol Aydoğan'a sunumda Emir Ali Özdelice de destek verdi. Aynı zamanda Aydoğan Müzik Okulu'nda Hocalık da yapan Emir Ali Özdelice, sunum sırasında oldukça heyecanlı bir haldeydi.

Beykozlu sanatçı Erol Aydoğan, 2009 yılından bu yana Kavacık'ta faaliyet gösterdiği Aydoğan Müzik Okulu'nda geçtiğim iz günlerde Dost Beykoz'u konuk etti. Kendisi, işyeri ve çalışmaları hakkında bilgi veren Erol Aydoğan, Dost Beykoz okurları için de mini bir konser vermişti. Bu kez Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi'nde yüzlerce Beykozluyla bir araya gelen Erol Aydoğan, kızı Büşra Nur Aydoğan'a da sahnede yer verdi.

Erol Aydoğan'ın ut çalarak söylediği birbirinden güzel Türk Sanat Müziği ve Karadeniz ezgilerine, kızı Büşra Nur da gitarıyla eşlik etti. Saat 20.00'de başlayan konseri 22.00'ye kadar gözünü kırpmadan takip eden Beykozlular ise güzel bir müzik ziyafeti çekti. Aydoğan Müzik Okulu Sahibi Erol Aydoğan, yetiştirdiği Beykozlu gençlere de Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi'ndeki konserde fırsat tanıdı. Hayatlarında ilk kez sahne deneyimi yaşayan genç müzisyenler ise dinleyicileri şarkılarıyla doyasıya kucakladı.

Öte yandan Erol Aydoğan'ın konserine Beykoz Artvinliler Derneği Başkanı Mehmet Uzun ve Beykoz Halk Eğitim Merkezi Folklor Hocası Ersel Saltaş da ilgiyle takip etti. Konserin sonunda ise Mehmet Uzun ve Ersel Saltaş, Erol Aydoğan ile birlikte Dost Beykoz'a özel poz verdi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Erol Aydoğan, Büşra Nur Aydoğan, Emir Ali Özdelice, Konser

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"