Beykoz'da en iyi fotoğrafı Okan Özdemir çekti

  • Güncelleme: 09.03.2020 21:12
  • Okunma: 14947 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyesi, bu yıl 52.'si düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu anısına fotoğraf yarışması düzenlemişti.
Beykoz'da en iyi fotoğrafı Okan Özdemir çekti

Bu yıl 52.'si düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu tüm hızıyla devam ederken, geçtiğimiz günlerde ilçemizin gururu olan Beykoz etabının yankıları sürüyor.

Bu önemli günde Beykoz protokolü, ellerinde Al-Yıldızlı Türk Bayrağı'yla Belediye binası önünde bisikletlileri karşılar ve uğurlarken, Beykoz Belediyesi de bir yarışma düzenleyerek günü ölümsüzleştirdi.

Beykoz Etabı Fotoğraf Yarışması sonuçları açıklanırken, Birinciliği Okan Özdemir, ikinciliği Soner Eker ve üçüncülüğü ise Kenan Demir kazandı.

Dördüncü olarak 'mansiyon' ödülüne layık bulunan fotoğrafı ise Dost Beykoz'dan Gencebay Gür çekti.

İBB Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirilen yemekli ödül töreninde, kazananların ödüllerini Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu takdim etti.

Ödül töreni öncesi fotoğrafları gezen ve çeken kişilerden bilgi alan Muharrem Kaşıtoğlu, Birinci olan fotoğrafın Anadoluhisarı'nda çekildiğini görünce, "Burası benim mahallem. Doğup büyüdüğüm mahalle" dedi. Kaşıtoğlu ayrıca tarihi Hisar Kalesi'nin de Riva Kalesi gibi İBB'ye devredilmesi halinde iyi bir bakım yapılacağını ve çehresinin tamamıyla değişerek, daha estetik bir görünüm kazanacağını ifade etti.

Öte yandan 52. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu Beykoz etabı için düzenlenen fotoğraf yarışmasında, birinciye, 1000 TL, ikinciye 750 TL, üçüncüye 500 TL ve mansiyona ise 250 TL ödül verildi.

 52. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu Beykoz etabı fotoğraf yarışması birincisi Okan Özdemir

 

 52. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu Beykoz etabı fotoğraf yarışması ikincis Soner Eker

 

 52. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu Beykoz etabı fotoğraf yarışması üçüncüsü Kenan Demir

 

 52. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu Beykoz etabı fotoğraf yarışması mansiyonu Gencebay Gür

 

İLGİLİ HABER: Beykoz'da en iyi fotoğrafı kim çekecek?

Haber Merkezi

 

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz