Güncel

Beykoz'da en iyi fotoğrafı kim çekecek?

Beykoz'da en iyi fotoğrafı kim çekecek?
22.04.2016 11:59
| | |
5485

24 Nisan 2016 Pazar günü İstanbul’da yapılacak ‘52. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun Beykoz etabı için ödüllü fotoğraf yarışması düzenlendi.

Dünya’nın 5 kıtasında 190 ülkede takip edilecek olan bisiklet turunun bir etabına bu yıl Beykoz ev sahipliği yapacak.

Beykoz Belediyesi de bu önemli organizasyon için ‘52.  Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu- Beykoz Etabı’ konulu Fotoğraf Yarışması açtı.  

Spor organizasyonunu anlatan fotoğraflar 24 Nisan-1 Mayıs tarihleri arasında aşağıda belirtilen adreslere iletilebilecek. Yarışmaya sadece Beykoz sınırları içinde çekilen fotoğraflar kabul edilecek.

Dünyanın Gözü Beykoz’da Olacak

Uluslararası düzeyde ise 5 kıtada yaklaşık 190 ülkede naklen izlenecek Bisiklet Turu canlı yayınının, 580 milyon haneye ulaşması bekleniyor.

Fotoğrafların iletileceği mail adresi:

yarisma@beykoz.bel.tr;

Hastag Çalışması: #beykozbisiklet

Bilgi: http://tourofturkey.org.tr/TR/icerik/istanbul-istanbul-10

Bisiklet Turu Güzergâhı:

Tur, 24 Nisan Pazar sabahı saat 11.40'da Beşiktaş Meydanı'ndan başlayacak ve Barbaros Bulvarı, Boğaziçi Köprüsü ve Beylerbeyi güzergâhından Beykoz sahil yoluna geçilerek
Küçüksu, Anadoluhisarı, Kanlıca, Çubuklu, Paşabahçe, Beykoz Korusu, Kaymakdonduran, Akbaba, Poyraz Yolu, Anadolukavağı Kalesi, Yuşa ve oradan sahil yoluna inecek.

Bisikletçiler aynı rotadan dönüşle tekrar köprüyü geçip Tarihi Yarımada’da belirlenen parkurda 4 tur attıktan sonra Sultanahmet Meydanı’nda yarışmayı bitirecek.

 

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Türkiye, Bisiklet, Tur, Yarışma

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"