Beykoz'da emniyet-siyaset dayanışması

  • 16.01.2021 18:02
  • Güncelleme: 16.01.2021 18:10
  • Okunma: 4602 kez
  • Yorum: 0
AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Kadın Kollarının evlerinde hazırladıkları yemekleri soğuk havada denetim yapan polislere ikram etti.
Beykoz'da emniyet-siyaset dayanışması

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığının organizasyonuyla ilçedeki 7 noktada denetim görevini sürdüren polis memurlarına soğuk hava nedeniyle çayın yanında yine teşkilat mensubu kadınların evlerinde yaptığı poğaça ve börekler ikram edildi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ve Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam, ilçenin farklı yerlerinde günlük 11 saat görev yapan polis memurlarını ziyaret etti. Kolaylık ve başarılar diledi.

Polis memurları da bu düşüncelerinden dolayı başta İlçe Başkanı Dilmaç olmak üzere parti mensuplarına teşekkür etti.

Kovid-19 tedbirleri gözetilerek yapılan çalışma sırasında İlçe Başkanı Dilmaç, polis memurlarıyla Beykoz'daki genel durum hakkında kısa süreli sohbet etti.

Dilmaç etkinliğe ilişkin yaptığı açıklamada, "Polisler bizim şu anda sağlık çalışanlarımızla beraber başımızın tacı, çok önemli bir misyon taşıyorlar" dedi.

Soğuk hava şartlarında yanlarında olduklarını gösterebilmek için Kadın Kolları'nın önerisiyle başlatılan çalışmada 2. haftayı tamamladıklarını kaydeden Dilmaç, şunları söyledi:

"Bizler kamu personellerimizin, hemşire, doktor, polis ya da postacı ayırt etmeden her dönemde bize ihtiyaç duyulduğunu hissetmemiz halinde yanlarında olmaya çalıştık. Malum bir dönemden geçiyoruz. Bu virüs benim vücudumda 18 gün kaldı. Bu nedenle tedbirlere riayeti tam anlamıyla gerçekleştirilmesini sağlamak için soğuk hava şartlarında görev yapan polislerimizin yanında olmak istedik. Her birine kolaylıklar diliyorum."

Etkinliğin, sokağa çıkma kısıtlamaları devam ettiği dönem boyunca süreceği bildirildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, AK Parti, Denetim, İkram