Beykoz'da elektrik kesintisi (8 Nisan 2021)

  • Güncelleme: 07.04.2021 17:09
  • Okunma: 1413 kez
  • Yorum: 0
Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre Beykoz'un bazı mahallelerinde yarın enerji kesintisi uygulanacak.
Beykoz'da elektrik kesintisi (8 Nisan 2021)

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.'den yapılan duyuruya göre Kavacık ve Gümüşsuyu Mahallelerinde elektrik kesintisi yaşanacak.

Bakım onarım çalışmaları kapsamında 8 Nisan günü yapılacak elektrik kesintileri kapsamında 09.30 - 14.30 saatleri arasında Gümüşsuyu Mahallesi Vadi, Göycek Çıkmazı, Soylu, Kirazlıyayla, Öbek Çıkmazı, Battal Gazi, Yıldız, İmam Çıkmazı, Fetih, Aşçı Hasan, Babacan, Mandıra, Özcan Çıkmazı, Pınarbaşı Çıkmazı ve Saydam Çıkmazına,

Aynı gün içerisinde 13.00-18.00 saatleri arasında Kavacık Mahallesi Şehit Üsteğmen Önder Balkaya, Gülşen, Ekinciler, Fatih Sultan Mehmet, Hacer Çıkmazı, Otağcı ve Şehit Hasan Kaya Sokaklarına elektrik verilmeyecek.

AYEDAŞ'ın planlı bakım onarım çalışmaları kapsamında enerji kesintilerinin zaman zaman devam edebileceği ifade edildi.

Planlı kesinti nedir?

Planlı kesinti, şirketimizin enerji dağıtım sektöründe faaliyet göstermiş olduğu il ve ilçelerde bakım, onarım ve yeni tesis çalışmaları gibi nedenlerle önceden planlanmış bir müdahale ile yapılan enerji kesintileridir. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz