Beykoz'da elektrik kesintisi (30 Eylül 2020)

  • 0
  • 7647

AYEDAŞ'ın duyurusuna göre Beykoz'da 30 Eylül Çarşamba günü bazı mahallelerde elektrik kesintileri yapılacak.

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.'den yapışan duyuruya göre Beykoz Gümüşsuyu, Çubuklu ve Mahmut Şevket Paşa Mahallelerinde yaşanacak elektrik kesintileri aşağıdaki sokaklarda ve saatlerde yaşanacak.

Duyuruya göre 30 Eylül Çarşamba günü Beykoz Çubuklu Mahallesinde sabah 10.00 ile akşam 16.00 saatleri arasında Çaltepe, Boğaziçi, Dolaplıkuyu Çıkmazı ve Polatlı sokaklarında elektrik kesintisi meydana gelecek.

Yine aynı gün ve saatlerde Gümüşsuyu Mahallesi Şenkal Çıkmazı, Ataberk Çıkmazı, Görele Çıkmazı, Atasu Çıkmazı, Saraç Çıkmazı, Mandıra, Parsel Çıkmazı ve Sipahi sokaklarında elektrik kesilecek.

Mahmut Şevket Paşa Mahallesinde 16.00-18.00 saatleri arasında Kibrit Çıkmazı, Fincan Çıkmazı ve Mahmut Şevket Paşa sokaklarına da enerji akışı sağlanamayacak. 

Yapılacak elektrik kesintilerinin planlı kesintiler kapsamında yapıldığı, belirli saat dilimlerinde sağanak yağmurun da etkisiyle vatandaşların evlerindeki elektrikli cihazların fişlerinin prizlere takılı olmaması gerektiği söylendi.

Ayedaş, operasyonel iş süreçlerine bağlı olarak planlı kesintilerdeki başlangıç ve bitiş saatlerinde sapmalar meydana gelebileceğini bildirdi. Elektrik kesintisi bilgisi aldıktan sonra evinizde ya da işyerinizde kolaylıkla uygulayabileceğiniz pratik bilgiler, elektrikli aletlerinizi korur. UPS kullanıyorsanız akülerin şarjlı olduğundan emin olun.​

Jeneratörünüz var ise yağ seviyesi ve su seviyesini kontrol edin. Kesinti süresince elektronik cihazlarınızı fişten çekin. ​​

Haber Merkezi

Beykoz'dan dolu ve yağmur manzaraları
Önceki Beykoz'dan dolu ve yağmur manzaraları
Beykoz 1908’de haftanın son çalışması baklava ile yapıldı
Sonraki Beykoz 1908’de haftanın son çalışması baklava ile yapıldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz