Beykoz'da elektrik kesintisi (29 Eylül 2020)

  • 0
  • 9449

AYEDAŞ'ın duyurusuna göre Beykoz'da 29 Eylül Salı günü bazı mahallelerde elektrik kesintileri yapılacak.

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.'den yapışan duyuruya göre Beykoz Rüzgarlıbahçe, Fatih ve Mahmut Şevket Paşa Mahallelerinde yaşanacak elektrik kesintileri aşağıdaki sokaklarda ve saatlerde yaşanacak.

Duyuruya göre 29 Eylül Salı günü Beykoz Rüzgarlıbahçe Mahallesinde sabah 10.00 ile akşam 16.00 saatleri arasında Şehit Murat Güven, Şehit Subutay Altay, Yavuz Sultan Selim, Yüksek, Kiremitdere, Çiçek, Ağlayan Gelin, Kartbak, Dirlik, Nazım, Ferit İnal, Bezirgan Çıkmazı, Meltem, Şehit Alaattin Buluç, Şehit Aziz Çelik, Milat ve Durmuş sokaklarında elektrik kesintisi meydana gelecek.

Yine aynı güm içerisinde 09.00-18.00 saatleri arasında Fatih Mahallesi Ayışığı ve Müzellef sokaklarında elektrik kesilecek.

Mahmut Şevket Paşa Mahallesinde 09.00-18.00 saatleri arasında Kibrit Çıkmazı, Fincan Çıkmazı ve Mahmut Şevket Paşa sokaklarına da enerji akışı sağlanamayacak. 

Yapılacak elektrik kesintilerinin planlı kesintiler kapsamında yapıldığı, belirli saat dilimlerinde sağanak yağmurun da etkisiyle vatandaşların evlerindeki elektrikli cihazların fişlerinin prizlere takılı olmaması gerektiği söylendi.

Ayedaş, operasyonel iş süreçlerine bağlı olarak planlı kesintilerdeki başlangıç ve bitiş saatlerinde sapmalar meydana gelebileceğini bildirdi. Elektrik kesintisi bilgisi aldıktan sonra evinizde ya da işyerinizde kolaylıkla uygulayabileceğiniz pratik bilgiler, elektrikli aletlerinizi korur. UPS kullanıyorsanız akülerin şarjlı olduğundan emin olun.​

Jeneratörünüz var ise yağ seviyesi ve su seviyesini kontrol edin. Kesinti süresince elektronik cihazlarınızı fişten çekin. ​​

Haber Merkezi

Kavacık Bayramoğlu'nda oluşan kalabalık tepki çekti
Önceki Kavacık Bayramoğlu'nda oluşan kalabalık tepki çekti
Beykoz 1908’de haftanın son çalışması baklava ile yapıldı
Sonraki Beykoz 1908’de haftanın son çalışması baklava ile yapıldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz