Beykoz'da elektrik kesintisi (28 Eylül 2020)

  • Güncelleme: 27.09.2020 23:18
  • Okunma: 4341 kez
  • Yorum: 0
Yapılan duyuruya göre Beykoz'da 28 Eylül Pazartesi günü bazı mahallelerde elektrik kesintileri yapılacak.
Beykoz'da elektrik kesintisi (28 Eylül 2020)

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.'den yapışan duyuruya göre Beykoz Rüzgarlıbahçe, Çubuklu, Fatih ve Çiğdem Mahallelerinde yaşanacak elektrik kesintileri aşağıdaki sokaklarda ve saatlerde yaşanacak.

Duyuruya göre 28 Eylül Pazartesi günü Beykoz Rüzgarlıbahçe Mahallesinde sabah 10.00 ile akşam 17.00 saatleri arasında Şehit Murat Güven ile Yavuz Sultan Selim sokaklarında elektrik kesintisi meydana gelecek.

Yine aynı saatler arasında Çubuklu Mahallesi Vezir, Yavuz Sultan Selim, Tugay, Sevecen, ve Muştu sokaklarında elektrik kesilecek.

Fatih Mahallesinde 10.45-18.45 saatleri arasında Ayışığı ve Müzellef sokaklarına da enerji akışı sağlanamayacak. 

Aynı gün içerisinde 10.36 ile 18.40 saatleri arasında Çiğdem Mahallesinde Hastane, Acar, Oltacı, Bahriye, Karagözsırtı ile Divane Çıkmazına elektrik kesintisi yapılacak.

Yapılacak elektrik kesintilerinin planlı kesintiler kapsamında yapıldığı, belirli saat dilimlerinde sağanak yağmurun da etkisiyle vatandaşların evlerindeki elektrikli cihazların fişlerinin prizlere takılı olmaması gerektiği söylendi.

Ayedaş, operasyonel iş süreçlerine bağlı olarak planlı kesintilerdeki başlangıç ve bitiş saatlerinde sapmalar meydana gelebileceğini bildirdi. Elektrik kesintisi bilgisi aldıktan sonra evinizde ya da işyerinizde kolaylıkla uygulayabileceğiniz pratik bilgiler, elektrikli aletlerinizi korur. UPS kullanıyorsanız akülerin şarjlı olduğundan emin olun.​

Jeneratörünüz var ise yağ seviyesi ve su seviyesini kontrol edin. Kesinti süresince elektronik cihazlarınızı fişten çekin. ​​

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Elektrik, Kesinti

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz