Beykoz'da elektrik kesintisi (17 Mayıs 2021)

  • 16.05.2021 17:34
  • Güncelleme: 16.05.2021 17:34
  • Okunma: 7407 kez
  • Yorum: 1
Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre 17 Mayıs'ta Beykoz'un bazı mahallelerinde enerji kesintisi uygulanacak.
Beykoz'da elektrik kesintisi (17 Mayıs 2021)

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.'den yapılan duyuruya göre 17 Mayıs Pazartesi günü Çubuklu ve Gümüşsuyu Mahallelerinde elektrik kesintisi yaşanacak.

Bakım onarım çalışmaları kapsamında  yapılacak elektrik kesintileri kapsamında 10.00-15.00 saatleri arasında Çubuklu Mahallesi Şehit Murat Öndil Çıkmazı, Nazarlık Çıkmazı, Kireçocağı, Begonvil Çıkmazı, Uluçınar Çıkmazı, Nazım Tur, Belma, Ezgi, Çap, Sarmaşık, Tur, Turunç Çıkmazı, Yağmur, Söğütlü Çıkmazı, Yazıcısuyu ve Ateş Çiçeği Çıkmazına,

Aynı gün içerisinde 09.30-14.30 saatleri arasında Gümüşsuyu Mahallesi Sultaniye ve Kelle İbrahim Sokaklarına elektrik verilmeyecek.

AYEDAŞ'ın planlı bakım onarım çalışmaları kapsamında enerji kesintilerinin zaman zaman devam edebileceği ifade edildi.

Planlı kesinti nedir?

Planlı kesinti, şirketimizin enerji dağıtım sektöründe faaliyet göstermiş olduğu il ve ilçelerde bakım, onarım ve yeni tesis çalışmaları gibi nedenlerle önceden planlanmış bir müdahale ile yapılan enerji kesintileridir. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Elektrik, Kesinti

Yorumlar (1 Yorum)

Ali (1 yıl önce)

Syn ayedaş yetkilileri tatil günlerinde niye planlama yapmazsınız çocukların bilgisayarla evden uzaktan eğitim yaptığı bir dönemde saat 10'da 15 arası enerji kesintisi herhalde sizin sizin işinize vereceğiz mesai ücretinden daha değerli diye düşünüyorum. Bundan sonra bu tür çalışmaları yaparken İnşallah göz önünde bulundurur sunuz

Yorum Yaz