Beykoz'da elektrik kesintisi (13 Nisan 2021)

  • Güncelleme: 12.04.2021 15:57
  • Okunma: 2197 kez
  • Yorum: 0
Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre 13 Nisan'da Beykoz'un bazı mahallelerinde enerji kesintisi uygulanacak.
Beykoz'da elektrik kesintisi (13 Nisan 2021)

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.'den yapılan duyuruya göre 13 Nisan Salı günü Baklacı, Rüzgarlıbahçe ve Gümüşsuyu Mahallelerinde elektrik kesintisi yaşanacak.

Bakım onarım çalışmaları kapsamında  yapılacak elektrik kesintileri kapsamında 13.00-18.00 saatleri arasında Rüzgarlıbahçe Mahallesi Cumhuriyet Sokağına,

Aynı gün içerisinde 09.30-14.30 saatleri arasında Gümüşsuyu Mahallesi Erdal, Şişmanoğlu, Nadide Çıkmazı, Kirazlı Çıkmazı, Kirazlıyayla, Korubaşı Camii, Bayram, Bektaş Çıkmazı, Birinci, Ege Çıkmazı, Şanlı Çıkmazı, Çapa, Sarıcakaya Çıkmazı ve Kozaklı Çıkmazına elektrik verilmeyecek.

09.00-14.00 saatleri arasında Baklacı Mahallesi Kıvrım, Taşköprü, Aşık Veysel, Nezih, Postacı, Sempatik, Yahya Kemal, Şahika, Çizgi Çıkmazı, Çiftlikköy, Cengaver, Ertuğrul Gazi, Akyazı Çıkmazı, Şehitler, Zeynur Çıkmazı, Finike Çıkmazı, İmamoğlu, Çevre, Şeref Çıkmazı, Tortum, Dağlar, Fatih, Nazik Çıkmazı ve Odak Çıkmazına enerji akışı sağlanamayacak.

AYEDAŞ'ın planlı bakım onarım çalışmaları kapsamında enerji kesintilerinin zaman zaman devam edebileceği ifade edildi.

Planlı kesinti nedir?

Planlı kesinti, şirketimizin enerji dağıtım sektöründe faaliyet göstermiş olduğu il ve ilçelerde bakım, onarım ve yeni tesis çalışmaları gibi nedenlerle önceden planlanmış bir müdahale ile yapılan enerji kesintileridir. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Elektrik, Kesinti

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz