Beykoz'da elektrik kesintileri (8 Aralık 2020)

  • 0
  • 4473

AYEDAŞ'tan yapılan duyuruya göre 8 Aralık Salı günü Beykoz'un bazı mahallelerinde elektrik kesintileri yapılacak.

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.'den yapılan duyuruda Beykoz'un Akbaba, Mahmut Şevket Paşa, Polonezköy ve Elmalı Mahallelerinde elektrik kesintisi yaşanacak.

Bakım onarım çalışmaları kapsamında 8 Aralık günü yapılacak elektrik kesintileri kapsamında 12.00 - 14.00 saatleri arasında Akbaba Mahallesi Akkuş Çıkmazı, Hopa Çıkmazı, Çarşamba, Maraş, Gürsel Çıkmazı, Şifa Suyu ve Civan Perçemi Sokaklarına elektrik akışı sağlanamayacak.

Yine aynı gün 10.00-16.00 saatleri arasında Mahmut Şevket Paşa Mahallesi Prof. Dr. Aziz Sancar ve Değirmenler Çıkmazı Sokaklarına enerji verilemeyecek.

Yine Polonezköy Mahallesindeki Seyri Sokak'a da planlı bakım onarım çalışmaları kapsamında elektrik akışı sağlanmayacak.

Sabah 09.00 ile akşam 18.00 saatleri arasında da Elmalı Mahallesi Hasan Ağa Çıkmazı, Ersin Çıkmazı, Narince, Sancaktar, Obruk Çıkmazı, Emlak ve Gökyüzü Sokaklarına da enerji akışı sağlanamayacak.

AYEDAŞ'ın planlı bakım onarım çalışmaları kapsamında enerji kesintilerinin zaman zaman devam edebileceği ifade edildi.

Planlı kesinti nedir?

Planlı kesinti, şirketimizin enerji dağıtım sektöründe faaliyet göstermiş olduğu il ve ilçelerde bakım, onarım ve yeni tesis çalışmaları gibi nedenlerle önceden planlanmış bir müdahale ile yapılan enerji kesintileridir. 

Haber Merkezi

Beykoz gençliğinin merkezine son rötuşlar
Önceki Beykoz gençliğinin merkezine son rötuşlar
CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan'ın annesi vefat etti
Sonraki CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan'ın annesi vefat etti
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz