Beykoz'da elektrik kesintileri (7 Nisan 2021)

  • Güncelleme: 06.04.2021 21:37
  • Okunma: 1801 kez
  • Yorum: 0
Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre Beykoz'un bazı mahallelerinde 7 Nisan Çarşamba günü elektrik kesintisi yapılacak.
Beykoz'da elektrik kesintileri (7 Nisan 2021)

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.'den yapılan duyuruya göre Anadoluhisarı, Kavacık ve Gümüşsuyu Mahallelerinde elektrik kesintisi yaşanacak.

Bakım onarım çalışmaları kapsamında 7 Nisan günü yapılacak elektrik kesintileri kapsamında 13.00 - 18.00 saatleri arasında Anadoluhisarı Mahallesi İnönü, Bir, Göksu Otağtepe, Felahiye Çıkmazı, Oba, Muhteşem Çıkmazı, Sakabayırı ve Kavacık Mahallesi Otağtepe Sokaklarına,

Aynı gün içerisinde 09.30-14.30 saatleri arasında Gümüşsuyu Mahallesi Vadi, Ölçü Çıkmazı, Medeniyet Çıkmazı, Seyran, Kutup Çıkmazı, Kiralıyayla, Çırak, Karlıtepe, Kurt Çıkmazı, Sandıkçı ve Yaralıgöz Sokaklarına elektrik verilmeyecek.

AYEDAŞ'ın planlı bakım onarım çalışmaları kapsamında enerji kesintilerinin zaman zaman devam edebileceği ifade edildi.

Planlı kesinti nedir?

Planlı kesinti, şirketimizin enerji dağıtım sektöründe faaliyet göstermiş olduğu il ve ilçelerde bakım, onarım ve yeni tesis çalışmaları gibi nedenlerle önceden planlanmış bir müdahale ile yapılan enerji kesintileridir. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, AYEDAŞ, Elektrik, Kesinti

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz