Beykoz'da elektrik kesintileri (7 Ağustos 2020)

  • Güncelleme: 12.08.2020 19:10
  • Okunma: 4347 kez
  • Yorum: 0
AYEDAŞ'ın duyurusuna göre Beykoz'un Polonezköy ve Cumhuriyetköy Mahallelerinde, 7 Ağustos'ta enerji kesintileri yapılacak.
Beykoz'da elektrik kesintileri (7 Ağustos 2020)

Duyuruya göre Beykoz Polonezköy ve Cumhuriyetköy Mahallelerinde yaşanacak elektrik kesintileri aşağıdaki sokaklarda ve saatlerde yaşanacak.

Duyuruya göre 7 Ağustos Cuma günü Beykoz'un Polonezköy Mahallesi sabah 09.00 ile akşam  17.00  saatleri  arasında  Biranda Çıkmazı, Dünya, Ezber Çıkmazı, Aytaç Çıkmazı, Koşuyolu, Kuşhan Çıkmazı, Adam Mickiewicz, Gürbüz Çıkmazı, Selvi Çıkmazı, Seyri, 75. Yıl, Canfeda Çıkmazı ve Selma Çıkmazında elektrik kesintisi meydana gelecek.

Cumhuriyetköy Mahallesinde 09.00 ile 17.00 saatleri arasında Münevver Ayaşlı, Aziz Demiray, Bağlar, Beykoz 1, Gardenya Çıkmazı, Ressam Mehmet, Reşadiye, Ova Yolu, Buselik, Kocaköy, Tulumba Çıkmazı, Gazipaşa, Teknik, Çamdalı Çıkmazı, Kural Çıkmazı, Esenler Çıkmazı, Kadıköy, Tambur Çıkmazı, İhsangazi, Karamürsel Çıkmazı, Muttalip Yavuz, Gürgentepe, Servi, Arifiye, Turuplu ve İstisna Çıkmazına enerji akışı sağlanamayacak. 

Yapılacak elektrik kesintilerinin planlı kesintiler kapsamında yapıldığı, belirli saat dilimlerinde sağanak yağmurun da etkisiyle vatandaşların evlerindeki elektrikli cihazların fişlerinin prizlere takılı olmaması gerektiği söylendi.

Ayedaş, operasyonel iş süreçlerine bağlı olarak planlı kesintilerdeki başlangıç ve bitiş saatlerinde sapmalar meydana gelebileceğini bildirdi.

Elektrik kesintisi bilgisi aldıktan sonra evinizde ya da işyerinizde kolaylıkla uygulayabileceğiniz pratik bilgiler, elektrikli aletlerinizi korur. UPS kullanıyorsanız akülerin şarjlı olduğundan emin olunuz.​

Jeneratörünüz var ise yağ seviyesi ve su seviyesini kontrol ediniz. Buzdolabınızda bozulabilecek ürünlerinizi kesinti öncesinde tüketmeye çalışınız. Kesinti süresince elektronik cihazlarınızı fişten çekiniz. ​​

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz