Beykoz'da elektrik kesintileri (5 Mart 2021)

  • Güncelleme: 04.03.2021 17:08
  • Okunma: 2915 kez
  • Yorum: 0
Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.'den yapılan duyuruya göre 5 Mart Cuma günü Beykoz'un bazı mahallelerine elektrik verilemeyecek.
Beykoz'da elektrik kesintileri (5 Mart 2021)

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.'den yapılan duyuruya göre Gümüşsuyu, İncirköy, Akbaba, ve Çengeldere Mahallelerinde elektrik kesintisi yaşanacak.

Bakım onarım çalışmaları kapsamında 5 Mart günü yapılacak elektrik kesintileri kapsamında 10.00 - 14.00 saatleri arasında Gümüşsuyu Mahallesi Sabır Çıkmazı, Sultaniye, Sümbül, Kış Çıkmazı, Çiftehavuzlar, Çoban Çıkmazı, Bekir Ağa Çıkmazı, Fatin Hoca, Garip Çıkmazı, Avhan, Sipahi ile İncirköy Mahallesindeki Saip Molla Sokaklarına,

Aynı gün 09.30 - 14.30 saatleri arasında Akbaba Mahallesi Mesudiye, Aslan Çıkmazı, Mevlüt Çıkmazı, Eski Fener Yolu, Mahmudiye Çıkmazı, Memba Çıkmazı, Merve Çıkmazı, Aydemir Çıkmazı, Çarşamba, Maraş, Köyiçi ve Salman Köşk Çıkmazına elektrik akışı sağlanamayacak.

Aynı saatler içerisinde Çengeldere Mahallesi Afak, Menderese, Serdar, Avrasya Çıkmazı, Akıncılar, Değirmen, Duru, Gayret Çıkmazı, Güneşli, Ulus, Yeşil Vadi, Çengeldere, Adil ve Afyon Sokaklarına da enerji akışı sağlanamayacak.

AYEDAŞ'ın planlı bakım onarım çalışmaları kapsamında enerji kesintilerinin zaman zaman devam edebileceği ifade edildi.

Planlı kesinti nedir?

Planlı kesinti, şirketimizin enerji dağıtım sektöründe faaliyet göstermiş olduğu il ve ilçelerde bakım, onarım ve yeni tesis çalışmaları gibi nedenlerle önceden planlanmış bir müdahale ile yapılan enerji kesintileridir. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Elektrik, Kesinti

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz