Son Dakika

Beykoz'da elektrik kesintileri (5 Ekim 2020)

  • 0
  • 5929

AYEDAŞ'tan yapılan duyuruya göre Beykoz'da 5 Ekim Pazartesi günü birçok mahallede elektrik kesintileri yapılacak.

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.'den yapışan duyuruya göre Beykoz Elmalı, Baklacı, Çengeldere, Çiftlik, Görele ve Çiğdem Mahallelerinde yaşanacak elektrik kesintileri aşağıdaki sokaklarda ve saatlerde yaşanacak.

Duyuruya göre 5 Ekim Pazartesi günü Beykoz Elmalı Mahallesinde sabah 09.30 ile akşam 18.00 saatleri arasında Kalecik Çıkmazı, Olgun Çıkmazı, Keser, Lazanya, Nağme Çıkmazı, Mani Çıkmazı, Beyazgül Çıkmazı, Beşik Çıkmazı, Beka Çıkmazı ile Merkez sokaklarında elektrik kesintisi meydana gelecek.

Yine aynı gün içinde 15.30 ile 17.30 saatleri arasında Baklacı Mahallesi Temiz Sokağında elektrik kesilecek.

Çengeldere Mahallesinde 15.30-17.30 saatleri arasında Çinili, Gizli, Karadeniz, Amir, Sır, Talih, Hünkar, Ufuk, Çemenzar, Ahize, Aksu, Arnavutdere, Çelikhan, Elvan, Akyurt Çıkmazı, Elit, Ahi, Didim, Geyik, Gülçin, Buhara Çıkmazı, İkbal, Manidar, Tahin, Güneşli, Ulus, Çengeldere, Abide, Afyon, Dolunay Çıkmazı, Afiyet, Erzincan, Ahali, Bosna, Lalezar Çıkmazı, Çelebi Çıkmazı, Veda, Etkin, Ara Çıkmazı, Meral, Polonezköy Yolu, Zencefil, Süreyyapaşa, Alageyik Çıkmazı ve Serhad Çıkmazı sokaklarına da enerji akışı sağlanamayacak. 

Aynı saatlerde Çiftlik Mahallesinde Çavuşbaşı Cumhuriyet ve Görele Mahallesinde de Erdoğanlar Çıkmazı, Şehit Servet, Polonezköy Yolu, Hacı Hüseyin Çıkmazı ve Veda Sokaklarına elektrik kesintisi uygulanacak.

Aynı gün içerisinde 09.10 ile 16.10 saatleri arasında Çiğdem Mahallesinde Bahriye, Acar ve Karagözsırtı Sokaklarında elektrik kesintisi yapılacak.

Yapılacak elektrik kesintilerinin planlı kesintiler kapsamında yapıldığı, belirli saat dilimlerinde sağanak yağmurun da etkisiyle vatandaşların evlerindeki elektrikli cihazların fişlerinin prizlere takılı olmaması gerektiği söylendi.

Ayedaş, operasyonel iş süreçlerine bağlı olarak planlı kesintilerdeki başlangıç ve bitiş saatlerinde sapmalar meydana gelebileceğini bildirdi. Elektrik kesintisi bilgisi aldıktan sonra evinizde ya da işyerinizde kolaylıkla uygulayabileceğiniz pratik bilgiler, elektrikli aletlerinizi korur. UPS kullanıyorsanız akülerin şarjlı olduğundan emin olun.​

Jeneratörünüz var ise yağ seviyesi ve su seviyesini kontrol edin. Kesinti süresince elektronik cihazlarınızı fişten çekin. ​​

Haber Merkezi

Beykoz'a 2 tane millet kıraathanesi yapıyoruz
Önceki Beykoz'a 2 tane millet kıraathanesi yapıyoruz
Beykoz Türk Ocağı kongre yaptı
Sonraki Beykoz Türk Ocağı kongre yaptı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz