Son Dakika

Beykoz'da elektrik kesintileri (4 Ocak 2021)

  • 0
  • 9571

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.'den yapılan duyuruya göre 4 Ocak Pazartesi günü Beykoz'un birçok mahallesinde elektrik kesintileri yapılacak.

AYEDAŞ'tan yapılan duyuruya göre Mahmut Şevket Paşa, Zerzevatçı, Yeni Mahalle ve Göksu Mahallelerinde elektrik kesintisi yaşanacak.

Bakım onarım çalışmaları kapsamında 4 Ocak günü yapılacak elektrik kesintileri kapsamında 12.00- 16.00 saatleri arasında Mahmut Şevket Paşa Mahallesi Prof. Dr. Aziz Sancar ve Riva Yolu Sokakları,

Zerzevatçı Mahallesi Beyit Çıkmazı, Fazilet Çıkmaz, Gölbaşı Çıkmazı, Kazım Karabekir, Kekik Çıkmazı, Şehit Aziz, Hidayet, Elmalı Yolu, Boyalı Köşk Çıkmazı, Demiryolu Çıkmazı, Fevzi Çakmak, Çobançeşme, Hacı Salih, Polonezköy Yolu, Şehit Cengiz, Mazhar Çıkmazı ve Müstakim sokaklarına elektrik akışı sağlanamayacak.

Aynı gün 09.00 ile 12.00 saatleri arasında Göksu Mahallesi Hekimbaşı Çiftlik ile Yeni Mahalle İffet, Ülker Çıkmazı, İrtibat, Kalbi Selim, Şenlik, Marifet Çıkmazı, Serin Çıkmazı, Taç, Tavlı Çıkmazı, Tepe, Yunus, Kınalı, Toroslar, Ebegümeci, Ceylan, Hare, Küçüksu-1, Hilal, Aktepe Çıkmazı, Binbaşar, Bora, Deva, Dr. Ömer Besim Paşa, Huzur Çıkmazı, İlgili Çıkmazı, Ergül, Canlı Çıkmazı, Alıç Çıkmazı, Gök, Kılavuz Çıkmazı, Ayvalı, Ulvi Çıkmazı, Kahraman, Kamer, Tortu Çıkmazı, Katmer, Kaya, Kayıkçı, Kemer, Bozyazı Çıkmazı, Gülnar Çıkmazı, Tuzlukçu Çıkmazı, Referans, Şehit İlker Aktaş Çıkmazı, Kurtalan Çıkmazı , Dostlar, Rüzgarlıbayır ve Şafak Sokaklarına da elektrik verilemeyecek.

Öğleden sonra 13.00 - 18.00 saatleri arasında Göksu Mahallesi Dr. Ömer Besim Paşa ile Yeni Mahalle Uydu Çıkmazı, Halim, Şefaat Çıkmazı, Karacalar, Ortaköy Çıkmazı, Hasır Çıkmazı, Havza, Çelik, Çağlar Çıkmazı, Doğa Çıkmazı, Dr. Ömer Besim Paşa, İlham Çıkmazı, Kivi Çıkmazı, Ergül, Canan, Alıç Çıkmazı, Tepebaşı Çıkmazı, Kargı Çıkmazı, Hınıs Çıkmazı, Kıble Çıkmazı, Çatal Çıkmazı, Nakış, Şafak, Şark, Yekta Çıkmazı ve Birader Çıkmazı enerji akışı sağlanamayacak.

AYEDAŞ'ın planlı bakım onarım çalışmaları kapsamında enerji kesintilerinin zaman zaman devam edebileceği ifade edildi.

Planlı kesinti nedir?

Planlı kesinti, şirketimizin enerji dağıtım sektöründe faaliyet göstermiş olduğu il ve ilçelerde bakım, onarım ve yeni tesis çalışmaları gibi nedenlerle önceden planlanmış bir müdahale ile yapılan enerji kesintileridir. 

Haber Merkezi

Antalya Beykoz’dan eli boş gitti: 35 - 26
Önceki Antalya Beykoz’dan eli boş gitti: 35 - 26
Beykoz STK çalışma grupları
Sonraki Beykoz STK çalışma grupları
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz