Beykoz'da elektrik kesintileri (29 Haziran 2020)

  • Güncelleme: 28.06.2020 13:27
  • Okunma: 2507 kez
  • Yorum: 0
Yapılan duyuruya göre Beykoz'un 4 mahallesinde 29 Haziran günü 9 saatlik elektrik kesintisi yapılacak.
Beykoz'da elektrik kesintileri (29 Haziran 2020)

Beykoz Göksu, Yenimahalle, Çavuşbaşı ve Acarlar Mahallelerinde yaşanacak elektrik kesintileri aşağıdaki sokaklarda ve saatlerde yaşanacak.

Duyuruya göre 29 Haziran Pazartesi günü Beykoz'un Acarlar Mahallesi sabah 09.00 ile akşam 18.00 saatleri arasında 11, 43, 44, 45, 46, 56, 69. sokaklarında elektrik kesintisi meydana gelecek.

Aynı gün sabah 09.00 ile akşam 18.00 saatleri arasında Çengeldere Mahallesi Afak, Medrese, Avrasya Çıkmazı, Akıncılar, Duru, Gayret Çıkmazı, Yeşil Vadi, Çengeldere, Adil, Çinili, Amir, Çemenzar, Çelikhan, Elit, Didim, Geyik, Ulus, Afyon sokaklarına enerji akışı sağlanamayacak.  

Saat 09.00-14.00 arasında Göksu Mahallesi'nde Baruthane ve Nişanlı Sokaklara elektrik akışı, planlı bakım ve onarım çalışmaları kapsamında sağlanamayacak.

Yine 29 Haziran günü 09.00-14.00 saatleri arasında Yenimahalle Erkam Çıkmazı, Kuruçeşme Çıkmazı, Buketli Çıkmazı, Sırım Çıkmazı, Ali Bostan, Arkboyu, Zelal Çıkmazı ve Onur Sokaklara elektrik kesintisi uygulanacak.

Yapılacak elektrik kesintilerinin planlı kesintiler kapsamında yapıldığı, belirli saat dilimlerinde sağanak yağmurun da etkisiyle vatandaşların evlerindeki elektrikli cihazların fişlerinin prizlere takılı olmaması gerektiği söylendi.

Ayedaş, operasyonel iş süreçlerine bağlı olarak planlı kesintilerdeki başlangıç ve bitiş saatlerinde sapmalar meydana gelebileceğini bildirdi.

Elektrik kesintisi bilgisi aldıktan sonra evinizde ya da işyerinizde kolaylıkla uygulayabileceğiniz pratik bilgiler, elektrikli aletlerinizi korur. UPS kullanıyorsanız akülerin şarjlı olduğundan emin olunuz.​

Jeneratörünüz var ise yağ seviyesi ve su seviyesini kontrol ediniz. Buzdolabınızda bozulabilecek ürünlerinizi kesinti öncesinde tüketmeye çalışınız.

Kesinti süresince elektronik cihazlarınızı fişten çekiniz. ​​

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz