Beykoz'da elektrik kesintileri (2 Mart 2021)

  • Güncelleme: 01.03.2021 19:30
  • Okunma: 3173 kez
  • Yorum: 0
Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.'den yapılan duyuruya göre 2 Mart Salı günü Beykoz'un bazı mahallelerinde elektrik kesintileri yapılacak.
Beykoz'da elektrik kesintileri (2 Mart 2021)

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.'den yapılan duyuruya göre Çengeldere, Kavacık ve Ortaçeşme Mahallelerinde elektrik kesintisi yaşanacak.

Bakım onarım çalışmaları kapsamında 2 Mart günü yapılacak elektrik kesintileri kapsamında 09.30 - 14.30 saatleri arasında Ortaçeşme Mahallesi Uzun Evliya, Vakıftepe, Yaprak, Kurucu, Hoşgör, Kosova, Dalkılıç, Gürensel, Berk, Gelincik, Ada Çıkmazı, Akbaba, Gülbahçe, Mis, Mimoza, Deniz Yıldızı, Uyumlu Çıkmazı ve Feyiz Çıkmazı Sokaklarına

Aynı gün 09.30 - 15.00 saatleri arasında Kavacık Mahallesi Ekinciler, Ertürk, Elbistan, ve Muhtar Sokaklarına elektrik akışı sağlanamayacak.

Saat 09.30 - 14.30 arasında Çengeldere Mahallesi Asalet, Kudüs, Atlas, Toplu Çıkmazı ve Pazarlar Sokaklarına elektrik verilemeyecek.

AYEDAŞ'ın planlı bakım onarım çalışmaları kapsamında enerji kesintilerinin zaman zaman devam edebileceği ifade edildi.

Planlı kesinti nedir?

Planlı kesinti, şirketimizin enerji dağıtım sektöründe faaliyet göstermiş olduğu il ve ilçelerde bakım, onarım ve yeni tesis çalışmaları gibi nedenlerle önceden planlanmış bir müdahale ile yapılan enerji kesintileridir. 

Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Elektrik, Kesinti

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz