Beykoz'da elektrik kesintileri (18 Şubat 2021)

  • Güncelleme: 17.02.2021 16:45
  • Okunma: 5227 kez
  • Yorum: 0
Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.'den yapılan duyuruya göre 18 Şubat Perşembe günü Beykoz'un birçok mahallesinde elektrik kesintileri yapılacak.
Beykoz'da elektrik kesintileri (18 Şubat 2021)

AYEDAŞ'tan yapılan duyuruya göre Yavuz Selim, Ortaçeşme, Kavacık ve İshaklı Mahallelerinde elektrik kesintisi yaşanacak.

Bakım onarım çalışmaları kapsamında 18 Şubat günü yapılacak elektrik kesintileri kapsamında 09.30- 14.30 saatleri arasında Yavuz Selim Mahallesi Çetin, Sarsılmaz Çıkmazı, Sena, Yalçın, Zeybek, Nurbanu Sultan, Ilgaz, Keten, Süslü ve Kadife Sokakları,

Aynı gün içerisinde 09.30 - 13.30 saatleri arasında Ortaçeşme Mahallesi Yaprak, Töre, Çimenli, Çobanyıldızı, Hünkargördü, Ağakızı, Dicle, Final, Ada Çıkmazı, Gökkuşağı, Gül Bahçe, Lavanta, Uyumlu, Çıkmazı ve Mutlular sokaklarına elektrik akışı sağlanamayacak.

Aynı gün 09.30 ile 17.00 saatleri arasında Kavacık Mahallesi Kavaklı Çıkmazı ile İshaklı Mahallesi Rüzgarlıbahçe Sokağına da elektrik verilemeyecek.

AYEDAŞ'ın planlı bakım onarım çalışmaları kapsamında enerji kesintilerinin zaman zaman devam edebileceği ifade edildi.

Planlı kesinti nedir?

Planlı kesinti, şirketimizin enerji dağıtım sektöründe faaliyet göstermiş olduğu il ve ilçelerde bakım, onarım ve yeni tesis çalışmaları gibi nedenlerle önceden planlanmış bir müdahale ile yapılan enerji kesintileridir. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Elektrik, Kesinti

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz