Son Dakika

Beykoz'da elektrik kesintileri (11 Aralık 2020)

  • 0
  • 3769

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.'den yapılan duyuruya göre 11 Aralık Cuma günü Beykoz'un bazı mahallelerinde elektrik kesintileri yapılacak.

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.'den yapılan duyuruda Beykoz'un Yavuz Selim, Poyrazköy, Örnekköy ve Zerzevatçı Mahallelerinde elektrik kesintisi yaşanacak.

Bakım onarım çalışmaları kapsamında 11 Aralık günü yapılacak elektrik kesintileri kapsamında 09.00 - 18.00 saatleri arasında Yavuz Selim Mahallesi Güleryüz Sokağına elektrik akışı sağlanamayacak.

Yine aynı gün 10.00-18.00 saatleri arasında Poyrazköy Mahallesi Zamkinoz Niyazı, Mendirek Yolu, Muhtar Mustafa Bakırcı, Korucu Ahmet Yolu, Plaj, Rubil Dayı, Durmuş Ali, Hafızoğlu Çıkmazı, İncirlik, Canayakın ve Bostan Yokuşu Çıkmazı Sokaklarına enerji verilemeyecek.

Yine 09.00-18.00 arasında da Örnekköy Mahallesindeki Manav Çıkmazı, Selman Çıkmazı, Tepe Tarla, Fidanlık, Sami Çıkmazı, Dargeçit Çıkmazı, 23 Nisan, Mesut, Şirindere, Rıdvan ve Güldalı Yolu Sokaklarında elektrik kesilecek.

Aynı gün ve saatlerde Zerzevatçı Mahallesi Tepetarla Yolu Sokağa da planlı bakım onarım çalışmaları kapsamında elektrik akışı sağlanmayacak.

AYEDAŞ'ın planlı bakım onarım çalışmaları kapsamında enerji kesintilerinin zaman zaman devam edebileceği ifade edildi.

Planlı kesinti nedir?

Planlı kesinti, şirketimizin enerji dağıtım sektöründe faaliyet göstermiş olduğu il ve ilçelerde bakım, onarım ve yeni tesis çalışmaları gibi nedenlerle önceden planlanmış bir müdahale ile yapılan enerji kesintileridir. 

Haber Merkezi

Beykoz'un çekiçli saldırganı serbest kaldı
Önceki Beykoz'un çekiçli saldırganı serbest kaldı
Beykoz Türk Ocağı kongre yaptı
Sonraki Beykoz Türk Ocağı kongre yaptı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz