Toplum

Beykoz’da eğlenceye paydos...

Beykoz’da eğlenceye paydos...
14.05.2016 12:34
| | |
5607

Beykoz Belediyesi’nin sponsorluğunda düzenlenen ‘Yöresel Geceler’de bu akşam gerçekleştirilecek olan Rizeliler Derneği’nin gecesi iptal oldu.

Hakkari Çukurca’da dün yaşanan olaylarda sekiz şehit ve bu sabah Dağlıca’da çıkan çatışma sonucu bir asker şehit oldu. Yaşanan terör olayları nedeniyle ise Beykoz Rizeliler Derneği Yönetimi ‘şehidimiz var’ diyerek bu akşam gerçekleştirilecek Yöresel Geceler programını iptal etti.

Dernek Başkanı Haydar Çelik, “Bu ortamda böyle bir program yapmak bizlere yakışmazdı” şeklinde başladığı açıklamasında şunları söyledi:

“Değerli hemşerilerimiz aziz vatanımızı korumak ve bayrağımızı göklerde dalgalandırmak için cepheden cepheye koşan, gözlerini kırpmadan bu uğurda canını feda eden bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Hakkari'de yaşanan terör olayları nedeniyle bu akşam (14.05.2016) yapmayı düşündüğümüz programımız iptal etmeyi uygun gördük. Vatan sağ olsun.”

Anahtar Kelimeler: Yöresel Geceler, Şehit, İptal, Beykoz Belediyesi

reklam
1 Yorum
mustafa PEÇE14.05.2016 17:25:55

almış olduğunuz karardan dolayı şükranlarımı sunarım.Derneginizin her daim hayırlara vesile olmasını dilerim saygılar...

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"