Beykoz’da eğitim camiası yeni dönemin açılışını yaptı

  • Güncelleme: 10.09.2019 13:57
  • Okunma: 5577 kez
  • Yorum: 0
Beykoz’da 2019- 2020 Eğitim-Öğretim Yılı başlangıç programı, Ferda ve Turan Takmaz İmam Hatip Ortaokulu'nda yapıldı.
Beykoz’da eğitim camiası yeni dönemin açılışını yaptı

İlk ders zilinin çalmasıyla ilçedeki binlerce öğrenci ve öğretmen ders başı yaptı.

2019-2020 eğitim öğretim yılının açılışı dolayısıyla Eğitim-Öğretim Yılı'nın ilk gününde Ferda ve Turan Takmaz Ortaokulu ve İmam Hatip Ortaokulu'nda tören düzenlendi.

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay,  Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Okul Müdürü Sare Emanet, okul idare ve yönetici kadrosu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle, öğretmenler, öğrenci ve velilerinde katıldığı açılış programında, BEST Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Mubin Çakmak'a okulun gelişimine sağladığı katkılar nedeniyle plaket verildi.

Plaket, okul yönetimi adına Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı tarafından Mubin Çakmak'a takdim edildi.

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı'nın öğrencilere eğitim, öğretim üzerine önemli tavsiyelerde bulunarak tüm eğitim camiasına başarılar dilediği programda, okulun folklor ekibi de halk oyunları gösterisi yaptı.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ise, kendilerini ağırlayan okul yönetimine teşekkür ettiği konuşmasında,  "Tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize başarılar dilerim. Bu mutlu ve heyecanlı günlerinde evlatlarımızı yalnız bırakmadık, yanlarında olduk. Geleceğimiz sizsiniz, elimizden geldiği kadar sizlerin geleceği için çalışacağım" ifadelerine yer verdi.

Murat Aydın: "Allah zihin açıklığı versin"

Beykoz Belediyesi olarak,  2019-2020 eğitim-öğretim yılı öncesinde A’dan Z’ye eğitime destek olduklarını , ilçedeki okullara boyasından çevre düzenlemesine, zabıta ve trafik hizmetinden bahçe bakımına dek destek verdiklerini kaydeden Başkan Aydın, "Yeni eğitim-öğretim yılında tüm öğretmen ve öğrencilerimize başarılar diliyorum. Allah zihin açıklığı versin” şeklinde konuştu.

Mubin Çakmak: "Eğitimin güvenliği için elimizden geleni yapacağız"

İş insanı Mubin Çakmak'ta, BEST Teknoloji olarak her zaman eğitimin gelişmesine ve ilerlemesine destek verdiklerini, okulların güvenilir olmasını çok önemsediklerini ifade ederek, yeni eğitim öğretim yılı için tüm eğitim camiasına ve öğrencilere başarılar diledi. Çakmak, bundan sonra da daha güvenli  eğitim için ellerinden desteği vermeye devam edeceklerini söyledi.

Kaymakam ve Müdür öğrenci sırasına oturdu

Konuşmaların ardından ilk ders zilini Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı çaldı. Beykoz KAymakamı Ahmet Katırcı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay'da öğrencilerle birlikte sınıflara girerek sıralara oturdu.

Öğrenciler daha sonra ders başı yaptı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Eğitim Öğretim, Mubin Çakmak

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz