Beykoz’da duvarın üzerinden düşen vatandaş hayatını kaybetti

  • 0
  • 12710

Beykoz Gümüşsuyu Mahallesi’nde ikamet eden eski Meclis üyesi İsmail Öztürk (1960) duvarın üzerinden düşerek hayatını kaybetti.

Beykoz Anadolufeneri’nde almış olduğu arsasına kullandığı kazma küreğini koymak için yapmış olduğu ardiyeye kaçak olduğu gerekçesiyle Beykoz Belediyesi yıkım işlemi başlatmıştı. İsmail Öztürk ise yıkımı kendisinin yapacağını söyleyerek, tutanak tutan Beykoz Belediyesi’nin yıkım yapmasına müsaade etmedi.

Beykoz Belediyesi’nde 2. Dönem Meclis üyesi olarak ta görev yapan İsmail Öztürk önceki gün yapmış olduğu ardiyeyi yıkarken düştü. Kafasının üzerine düşen Öztürk, 112 acil servis ekiplerince Beykoz Devlet Hastanesi’nde kaldırıldı. Burada ilk müdahalesi yapılan İsmail Öztürk’ün kalbinin durmuş olduğu ve beyin kanaması geçirdiği tespit edildi. Yapılan müdahalenin ardından kalbi çalıştırılan İsmail Öztürk, yoğun bakıma alındı.

Yoğun bakımda 24 saat yaşam mücadelesi veren İsmail Öztürk hayata yenik düştü.

İsmail Öztürk için Gümüşsuyu Merkez Camii’nde cenaze namazı kılındı. Pandemiye rağmen oldukça kalabalık bir grupla ebediyete uğurlanan İsmail Öztürk’ün cenaze namazına, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediyesi Meclis Üyeleri Suha Pekkip ve Şevik Yavuzyılmaz, Kızılay Beykoz Şube Başkanı Mustafa Gürkan, Beykoz Polis Koruma Derneği Başkanı Birzat Mermer, Kızılay Yönetim Kurulu Üyesi Tuncer Dede ve Dr. Haşim Aydın gibi isimler katıldı.

Aynı zamanda Dost Beykoz Yazarı Erdal Öztürk’ün amcasının oğlu olan İsmail Öztürk kılınan cenaze namazının ardından aile mezarlığındaki kabristanlığında ebediyete teslim edildi.

Öztürk evli ve 3 çocuk babasıydı.

Haber Merkezi

Beykoz'da elektrik kesintisi (28 Mayıs 2021)
Önceki Beykoz'da elektrik kesintisi (28 Mayıs 2021)
Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Sonraki Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi