Kültür

Beykoz’da dizi setinde büyük patlama!

Beykoz’da dizi setinde büyük patlama!
08.12.2015 17:46
| | |
7743

Beykoz’a bağlı Bozhane Köyü’ndeki müstakil bir evde gerçekleştirilen, güçlü patlayıcıların kullanıldığı çekimlerde büyük bir patlama gerçekleştirildi.

Patlamanın olacağı alan özel güvenlik önlemleri alınarak kapatıldı. Barut ve benzin kullanılarak gerçekleştirilen patlamanın çekimleri yapılırken herhangi bir olumsuzluğa karşı ambulans da hazır olarak bekletildi.

'Eve Dönüş' dizisinde yürekli ağza getiren sahne!

“Eve Dönüş”te Cansel Elçin, Dilşad Çelebi, Gülden Dudarık ve Burak Demir’in yer aldığı çekimlerde büyük bir tehlike atlatıldı.

Tehlikeyi göze alan Dilşad Çelebi’nin patlama olan yerden üzerine doğru hızla gelen tahta ve taşlardan kurtulmak için kafasının üzerine doğru atlayışı etrafta seyredenlerin yüreklerini ağzına getirdi.

Patlama olan binayla arasında 8 metrelik bir mesafe bulunmasına rağmen, üzerine tahmin edilenden daha hızla gelen taş ve tahta parçalarının kendisine gelmesini engellemek için ters yöne kendisini atan güzel oyuncu, rolünü başarıyla tamamladı. Seyredenler tarafından büyük merakla takip edilen patlamada, duvardan sıçrayan taş ve tahta parçaları ise büyük bir heyecanın yaşanmasına neden oldu.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Bozhane Köyü, Eve Dönüş, Cansel Elçin, Dilşad Çelebi, Gülden Dudarık, Burak Demir, Dizi Seti, Barut, Benzin, Patlama

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"