Beykoz'da Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman seti ziyarete açıldı

  • 0
  • 37861
Beykoz'da Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman seti ziyarete açıldı
Beykoz'da Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman seti ziyarete açıldı

Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman dizilerinin çekildiği Beykoz'daki film platoları 24 Haziran itibarıyla vatandaşların ziyaretine açılıyor.

Osmanlı Devleti'nin ilk temellerinin atıldığı dönemi anlatan Bozdağ Film'in yapımcılığını üstlendiği Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman dizilerinin Beykoz Riva'daki platoları yapımcı kuruluş tarafından vatandaşların ziyaretine açılıyor.

Film şirketinden yapılan açıklamada, "Bugüne kadar dizilerimizde kullanılmak üzere nakış nakış işlediğimiz tarihi dekorlarımızı ve obamızı yeni eklediğimiz macera alanlarıyla birleştiriyor ve ziyarete açıyoruz. Vakit geldi! Şimdiye kadar görmeyi arzuladığınız, 'gezmek istiyoruz' dediğiniz Kuruluş Osman setini, muhteşem dekorlarıyla, obasıyla, at biniciliğiyle, restoranları ve kafeleriyle turistik olarak faaliyete geçiriyoruz.

Artık istediğiniz zaman platomuzu ziyaret edebilir, tüm faaliyetlerden yararlanabilirsiniz. Bozdağ Film Platoları, 24 Haziran'dan itibaren sizlerin ziyaretine açılıyor! Cuma gününden itibaren rezervasyon yapmaya başlamak için ilan edeceğimiz iletişim numaralarını ve web sitemizi takip edin!" ifadeleri kullanıldı.

 Haber Merkezi

Müftü Ali Efe Beykoz’a veda etti
Önceki Müftü Ali Efe Beykoz’a veda etti
Cumhur İttifakı Adayı Beykoz'da en az yüzde 54 oy alır
Sonraki Cumhur İttifakı Adayı Beykoz'da en az yüzde 54 oy alır
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz